Patent Haberleri » Etkin Patent Dünyada ve Türkiye'de yeni buluş, patent ve faydalı model haber ve yorumları inceleyebilirsiniz.
Patent Haberleri » Etkin Patent
Etkin Patent
+90 212 212 35 18 bilgi@etkinpatent.com Nakit, Kredi Kartı veya Havale +905365803757 Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Blog

Zıraat Bankası Nın İnsansız Banka Şubesi Hizmete Girdi

Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, VTM cihazlarını bünyesinde bulunduran ve “insansız bankacılık” olarak adlandırdıkları ilk şubelerini Bursada hizmet Devamı »

Türk Sinemasında 3 Boyutlu Film Heyecanı Yaşanıyor

Türk sinema sektörü yıl sonunda gişede 275 milyon doları hedeflerken Yeşilçam'da 3 boyutlu film heyecanı yaşanıyor. Yıl sonunda sinema salonlarının 45 milyon ad Devamı »

Bu Bedava Araç İnternette Fare Kullanmayı Tarihe Karıştıracak.

Bu bedava araç internette fare kullanmayı tarihe karıştıracak. Üstelik hem Firefox, hem Chrome için!Fare kesinlikle her bilgisayar kullanıcısının vazge Devamı »

İnovasyona Yüklenelim Siyaset Ve Ekonomide Daha Güçlü Olalım

TİM Başkanı Oğuz Satıcı, innovasyonun önemine dikkat çekerek, siyasette daha güçlü, etkin ve dediğini yaptıran bir ülke olmak için ekonomik olarak daha gü Devamı »

İnovasyonun Hızı

Silikon Vadisi'ndeki Danimarka İnnovasyon Merkezi'ne 14 Ağustos'ta Danimarkalı tasarım firması Goodmorning Technology'nin ödüllü tasarımcısı Fre Devamı »

Kıymalı Elma Dolmasında Saklanmış İnovasyon

Funda ÖzkanBugüne kadar 'inovasyon-yaratıcılık' konusunda bir dizi seminere, konferansa katılmış biri olarak iddia edebilirim ki, hiçbiri Ali Poyr Devamı »

Yeni Fikirler Yeni İşlere Dönüşecek

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) öncülüğünde, üniversite öğrencilerini yenilikçi ürün ve teknoloji geliştirmeye teşvik amacıyla düzenlenen "Yeni Fikirler Ye Devamı »

Fabrikalara Ar-ge Teşviki Teknoparkları Tedirgin Etti

Fabrikaların içinde Ar-Ge teşviki yasasının teknoparklara yatırımın çekiciliğini yok ettireceğini düşünen teknopark yöneticileri, bu tehdide karşı önlem alınmas Devamı »

Riccardo Illy, Türk Sanayicilerine İnovasyonu (yenilik) Anlattı.

İstanbul Sanayi Odası'nın kongresine gelen ünlü kahve markası Illy'nin sahibi Riccardo Illy, Avrupayı kahveyle tanıştıran Türklerin bu üründe markala Devamı »

Küreselleşme Ve İnternet

Hürriyet gazetesi yazarlarından Mustafa Emre Civelek, son zamanların en çok tartışılan konusuna açıklık getirdi. İşte Civelik'in yorumu...Esas olarak Devamı »

Yaratıcı Olanın Başımızın Üstünde Yeri Var

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü, 'İnovasyon' konulu bir proje yarışması düzenliyor. 12-15 Mart tarihleri arasında İTÜ Maçka Yer Devamı »

Yeni Fikirler Yeni İşler Yarışması

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile ODTÜ Teknokent'in, Elginkan Vakfı ana sponsorluğunda düzenlediği "Yeni Fikirler Yeni İşler Yarışması" girişimci gençlerin yenilikçi fikirlerini işe dönüştürme imkanı sunuyor.