Kalite Makale » Etkin Patent ISO Kalite Yönetim Sistemlerine ilişkin, form, görüş, öneri ve güncel gelişmeler yayınlanmaktadır.
Kalite Makale » Etkin Patent
Etkin Patent
+90 212 212 35 18 bilgi@etkinpatent.com Nakit, Kredi Kartı veya Havale +905365803757 Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Blog

Iso-9000 Kalite Güvence Sistemi

Kalite Yönetim Sistemi, etkili bir yönetim sisteminin nasıl kurulabileceğini, dökümante edilebileceğini ve sürdürebileceğini göz önüne seren yönetim sistemidir Devamı »

Çevre Eğitimi

Çevre Eğitimi; Çevre Eğitimi, Amacı,Süresi hakkındaki bilgileri buradan bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Iso 9001 Eğitimi

ISO 9001 Eğitimi;Eğitim amacı,içeriği,süresi hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Bilgi-guvenligi-egitimi

Bilgi Güvenliği Eğitimi ; Eğitim Hedefi, İçeriği,Amacı hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Globalgap Eurogap Tanımları

Globalgap Eurogap Tanımları yönetmenlikleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Iso 9001 Nedir

ISO 9001 Nedir, iso ne demek, iso 9001 kalite belgesi nedir nerede ve nasıl alınır, şart ve koşullarını ve sağladığı avantajları buradan inceleyebilirsiniz. Devamı »

İş Güvenliği Eğitimi

İş Güvenliği Eğitimi , sağlıklı, güvenli bir çalışma ile sağlıklı bir çalışma ortamının yönetilmesidir. Devamı »

İş Güvenliği

İş güvenliğ iş kanunu gereği iş güvenliğini sağlamak için alınacak genel önlemleri bulabilirsiniz. Devamı »

İş Sağlığı

İş Sağlığı işyerinin iyi bir şekilde düzenlenmesinin o iş yerinde çalışanların moralini yükselttiği, işin verimini arttırdığı ve çoğu iş kazalarını önlediği bilinen bir gerçektir. Devamı »

İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetmeliği

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği işyerlerinde sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için alınacak önlemleri belirler Devamı »

İş Sağlığı Ve Güvenliği Tüzüğü

İş Sağlığı Ve Güvenliği Tüzüğü BURADAN inceleyebilirsiniz. Devamı »

İş Kanunu

İş kanunu'nu BURADAN inceleyebilirsiniz. Devamı »

İş Sağlığı Ve İş Güvenliği

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Uluslararası Çalışma örgütü (ILO) ilkelerine göre “işçi sağlığı ve iş güvenliği” tanımı; Devamı »

Iso 22000 Belgesi

ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri - Gıda Zincirinde Tüm Kuruluşlar İçin Şartlar, olan ISO 22000 uluslararası bir standardıdır. Devamı »

Gıda Güvenliği Ve Kalitesinin Denetimi Yönetmenliği

Gıda Güvenliği Ve Kalitesinin Denetimi ve Kontrolüne Dair Yönetmelik; Gıda mevzuatına uygunluğunun denetim ve kontrol hizmetleri usul ve esasları belirlemektir. Devamı »

Iso 22000 Eğitimi

ISO 22000 Eğitimi Amacı,İçeriği hedefi hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Ce Nedir

CE Nedir, işaretinin Sorumluluğu Kime Ait Olduğu, CE İşareti Taşıması Zorunlu Ürün Grupları Neler Olduğunu hakkındaki bilgileri burada inceleyebilirsiniz. Devamı »

Ce Uygunluk İşaretinin Kullanılmasına Dair Yönetmenlik

CE Uygunluk İşaretinin Ürüne İliştirilmesine ve Kullanılmasına Dair Yönetmenlik hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Onaylanmış Kuruluşlara Dair Yönetmenlik

Uygunluk Değerlendirme Kuruluşları ile Onaylanmış Kuruluşlara Dair Yönetmenlik hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. O kuruluşların bazı sorumlulukları vardır. Bunları incelemek için aşağıdaki yazılarımızı incelemenizi öneri.. Devamı »

Ürünlerin Piyasa Gözetimi Ve Denetimine Dair Yönetmenlik

Ürünlerin piyasa gözetimi ve denetimine Dair Yönetmenlik hakkındaki bilgileri burada inceleyebilirsiniz. Ürün güvenliği ve bu kapsamda üreticilerin ve dağıtıcıların yükümlülüklerini aşağıdan bakabilir, bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ... Devamı »

Gemi Teçhizatı Yönetmeliği

Gemi teçhizatı yönetmeliği hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.Kapsama dâhil teçhizat,standart belirlenmesine ilişkin başka bir yönetmeliğin de kapsamında ise,diğer hükümler hariç tutularak serbest dolaşım açısından sadece bu .. Devamı »

Basınçlı Kaplar Yönetmeliği

Basınçlı kaplar yönetmeliği hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilir, bulabilir ve araştırabilirsiniz.Sorularınızı bilgi@etkinpatent.com adresinden bize ulaşarak sorabilirsiniz. Devamı »

Yapı Malzemeleri Yönetmeliği

Uyumlaştırılmış Avrupa Standartları üye devletler tarafından ulusal standartlar haline dönüştürülür.Üye devletler Avrupa Teknik Onayı direktiflerini herhangi bir değişiklik yapmadan kendi ulusal dillerinde yayımlamak zorundadırlar... Devamı »

Ambalaj Ve Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmenliği

Ambalaj ve Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmenliği hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilir, bulabilir ve araştırabilirsiniz.Sorularınız için bilgi@etkinpatent.com adresinden sorabilrsiniz. Devamı »

Otomatik Olmayan Tartı Aletleri Yönetmenliği

Otomatik Olmayan Tartı Aletleri Yönetmenliği hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.Bu yönetmelikte bundan sonra “tartı aleti” olarak anılacak olan, yükün yük taşıyıcısı üzerine konulması, kaldırılması ve tartım sonucunun alınma.. Devamı »

Vücuda Yerleştirilebilir Aktif Tıbbi Cihazlar Yönetmenliği

Vücuda Yerleştirilebilir Aktif Tıbbi Cihazlar Yönetmenliği hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilir, bulabilir ve araştırabilirsiniz.Sorularınız için bilgi@etkinpatent.com adresinden sorabilirsiniz. Devamı »

Gaz Yakan Cihazlara Dair Yönetmelik

Gaz Yakan Cihazlara Dair Yönetmelik hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilir bulabilir ve araştırabilirsiniz.Sorularınız içinbilgi@etkinpatent.com adresinden sorabilirsiniz. Devamı »

Kablolu Taşıma Tesisatı Yönetmenliği

İnsan Taşımak Üzere Tasarımlanan Kablolu Taşıma Tesisatı Yönetmenliği hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilir bulabilir ve araştırabilirsiniz.Sorularınız içinbilgi@etkinpatent.com adresinden sorabilirsiniz. Devamı »

Taşınabilir Basınçlı Ekipmanlar Yönetmenliği

Taşınabilir Basınçlı Ekipmanlar Yönetmenliği hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilir bulabilir ve araştırabilirsiniz.Sorularınız içinbilgi@etkinpatent.com adresinden sorabilirsiniz. Devamı »

Gürültü Direktifi Beton Taşıma Ve Püskürtme Makinası

Gürültü Direktifi Beton Taşıma ve Püskürtme Makinası hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilir bulabilir ve araştırabilirsiniz.Sorularınız içinbilgi@etkinpatent.com adresinden sorabilirsiniz. Devamı »

Gürültü Direktifi

Gürültü Direktifi hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilir bulabilir ve araştırabilirsiniz.Sorularınız içinbilgi@etkinpatent.com adresinden sorabilirsiniz.Açık Alanda Kullanılan Teçhizat Tarafından Oluşturulan Çevredeki Gürültü Emisyonu.. Devamı »

Tıbbi Cihazlar Direktifi

Tıbbi Cihazlar Direktifi hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilir bulabilir ve araştırabilirsiniz.Sorularınız içinbilgi@etkinpatent.com adresinden sorabilirsiniz. Devamı »

Kişisel Koruyucu Donanım Yönetmeliği

Kişisel Koruyucu Donanımlar Direktifi emniyet kaskları, can yelekleri ve can kurtarma elbiseleri, koruyucu eldivenler, koruyucu gözlükler, kulak koruyucular, madde filtreleri, filtreli yüz maskeleri, solunumla ilgili korunma cihazları ve kaynak eldi.. Devamı »

Makine Emniyeti Direktifi

Makine Emniyeti Direktifi hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilir bulabilir ve araştırabilirsiniz.Sorularınız içinbilgi@etkinpatent.com adresinden sorabilirsiniz. Devamı »

Endüstriyel Mutfak İçin Elektromanyetik Uyum Direktifi

Endüstriyel Mutfak İçin Elektromanyetik Uyum Direktifi hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilir bulabilir ve araştırabilirsiniz.Sorularınız içinbilgi@etkinpatent.com adresinden sorabilirsiniz. Devamı »

Asansör Yönetmeliği

insan ve yüklerin veya sadece yüklerin taşınmasında kullanılan asansörler ve bunlara ait güvenlik aksamlarının piyasaya arz edilmeden önce karşılamaları gereken temel sağlık ve güvenlik gereklerini belirlemektir. Devamı »

Hizmet Belgelendirme Standartları

Hizmet Belgelendirme Standartları hakkındaki bilgileri,TSE Hizmet Belgelendirme Yapılan Standartların numaraları ve içeriklerini aşağıda bulabilirsiniz. Devamı »

Hizmet Belgelendirme Yönergesi

Hizmet Belgelendirme Yönergesi hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz ve soru sorabilirsiniz. Devamı »

Hizmet Belgeli Kuruluş Marka Kullanma Talimatı

Hizmet Belgeli Kuruluş Marka Kullanma Talimatı hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Devamı »

Karavan Ve Çelik Binalar Hizmet Yeterlilik Belgesi

Karavan Yaşam Konteynerleri Çelik Binalar vb.Mamullere Hizmet Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Ahşap Plastik Alüminyum Perdeler Hizmet Yeterlilik Belgesi

Ahşap Plastik Alüminyum Perdeler Akerdeon Kapılar Hizmet Yeterlilik Belgesi Kriterleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Tuvalet Banyolar Temizlik Elemanları Cihazları Hyb Belgesi

Tuvalet Banyolar İçin Temizlik Elemanları Cihazları vb. Hizmet Yeterlilik Belgesi Kriterleri Devamı »

Tamir Ve Bakım Servisleri Hizmet Yeterlilik Belgesi

Yetkili Tamir ve Bakım Servisleri Hizmet Yeterlilik Belgesi Kriterleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Posta Ayrım Dağıtım Hizmetleri Hizmet Yeterlilik Belgesi

Posta Ayrım Dağıtım İletim vb. Hizmetleri Hizmet Yeterlilik Belgesine İlişkin Genel Kriterler Devamı »

Temizlik Makinaları Hizmet Yeterlilik Belgesi

Sanayi Tipi Temizlik Makinaları HiHizmet Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler Devamı »

Temizlik Makinaları Mağazaları Hizmet Yeterlilik Belgesi

Sanayi Tipi Temizlik Makinaları Satış Mağazalarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkında bilgileri buradan inceleyebilirsiniz. Devamı »

İş Ve İnşaat Makinaları Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

İş ve İnşaat Makinalarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Kriterler Beton Vibratörleri,Yüksek Frekanslı Vibratörler,Frekans Konvertörleri,Vakum Pompaları,Asfalt Beton Freze Makinaları,Vibrasyonlu Satıh Mastarları,Asfalt Beton Kesme Makinaları,Perdah M.. Devamı »

Kapı Kilitlerine Hizmet Yeterlilik Belgesi

etkili Servisler Kapı Açma-Kapama Sistem ve Kilitleri'ne Hizmet Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada inceleyebilirsiniz. Devamı »

Kapı Sistemlerine Hizmet Yeterlilik Belgesi

Otomatik veya Manuel Kapı Sistemlerine Hizmet Yeterlilik Belgesi Kriterleri hakkındaki bilgileri burada inceleyebilirsiniz. Devamı »

Sırt Geçirme Makinaları Hizmet Yeterlilik Belgesi

Cilt Laminasyon Sırt Geçirme Makinalarına Hizmet Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada inceleyebilirsiniz. Devamı »

Polisaj Makinaları Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Polisaj Makinalarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Titreşimli Parçaların Balans İş Yerlerine Hyb Belgesi

Yüksek Titreşimli Parçaların Balanslarını Yapan İş Yerlerine Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri inceleyebilirsiniz. Devamı »

Yol Ve Asfalt Makinaları Hizmet Yeterlilik Belgesi

Yol ve Asfalt Makinalarına Hizmet Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Asansör Tahrik Makinası Hizmet Yeterlilik Belgesi

Asansör Tahrik Makinasına Hizmet Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Beton Makinaları Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Beton Makinaları Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Karayolu Araçları Soğutma Cihazları Hyb Belgesi

Karayolu Araçları Soğutma Cihazları Servislere (HYB) Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Sportif Araçlara Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Özel veya Sportif Amaçlı Araçlara Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Metal Dedektörleri Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Metal Dedektörlerine Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Çelik Raf Kalıp İskele Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Çelik Raf Korugan Kalıp İskele ve Aksesuarların Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada inceleyebilirsiniz. Devamı »

Amotisörler Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Karayolu Taşıtlarında Kullanılan Amotisörlere Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Tıbbi Atık Taşımacılığı Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Tıbbi Atık Taşımacılığı Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Takograf Cihazlarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Yetkili Servisler Takograf Cihazlarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Matbaa Makinaları Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Matbaa Makinaları ve Malzemeleri Satışı Yapan İş Yerlerine Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgilerini inceleyebilirsiniz. Devamı »

Kahve Öğütme Makinaları Hizmet Yeterlilik Belgesi

Kahve Kavurma Makinaları İle Kahve ve Yem Ögütme Değirmenlerine Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterlerini burada inceleyebilirsiniz. Devamı »

Süt Sağma Makinalarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Süt Sağma Makinalarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgilerini inceleyebilirsiniz. Devamı »

Gsm Test Cihazlarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

GSM Test Cihazlarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgilerini inceleyebilirsiniz. Devamı »

Tüfek Ve Tabancalara Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Tüfek ve Tabancalara Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgilerini inceleyebilirsiniz. Devamı »

Soğuk Hava Oda Ve Depoları Hizmet Yeterlilik Belgesi

Soğuk Hava Oda ve Depolarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgilerini inceleyebilirsiniz. Devamı »

Spot Isıtıcılara Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Spot Isıtıcılara Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgilerini inceleyebilirsiniz. Devamı »

Garanti Belgesi Düzenleme Zorunluluğu

Garanti Belgesi Düzenleme Zorunluluğu hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Garanti belgesinin tasdik edilerek tüketiciye verilmesini temin etmekle satıcı, bayii, acente ya da temsilcilikler yükümlü ve sorumludurlar. Devamı »

Garanti Ve Tamir Süresi

Garanti süresi; malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve en az iki yıl ve/veya ilişik listedeki ölçü birimi ile tespit edilen değer kadardır. Malın arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Devamı »

Garanti Belgesinde Bulunması Zorunlu Bilgiler

Garanti Belgesinde Bulunması Zorunlu Bilgiler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Garanti Belgesi Başvuru İşlemleri

Garanti belgesi için istenen başvuru belgelerini ve şart ve koşullarını bulabilirsiniz. Devamı »

Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik

Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik Belgesi;İmalatçı-Üretici ve İthalatçının Sorumluluğu,Başvuru için istenen belgeler hakkındaki bilgileri inceleyebilirsiniz. Devamı »

Tanıtma Ve Kullanma Kılavuzu Düzenleme Zorunluluğu

Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu Düzenleme Zorunluluğu hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Servis istasyonlarında, fatura kapsamında değiştirilen yedek parçalar için, tanıtma ve kullanma kılavuzu düzenlenme zorunluluğu aranmaz... Devamı »

Tanıtma Ve Kullanma Kılavuzunda Bulunması Gereken Bilgiler

Tanıtma ve Kullanma Kılavuzunda Bulunması hakkındaki gereken bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Tanıtma ve kullanma kılavuzunda mallar ile ilgili olarak, malın özelliğine ve tüketiciye sunuluş şekline göre aşağıda belirtilen bilgilerin.. Devamı »

İthalinde Garanti Belgesi Aranacak Maddeler

İthalinde Garanti Belgesi Aranacak Maddeler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Garanti Belgesi Zorunlu Mallar Ve Garanti Süreleri

Garanti Belgesi İle Satılmak Zorunda Olan Mallar ve Bunlara Ait Garanti Süreleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Garanti Belgesi Yönetmenliği

Bu Yönetmeliğin amacı; garanti belgesi ile satılmak zorunda olan malları belirlemek ve garanti belgesine ilişkin usul ve esasları düzenlemektir. Devamı »

İşçi Sağlığı

İşçilerin iş kazalarına uğramalarını önlemek amacıyla güvenli çalışma ortamını oluşturmak için alınması gereken önlemler dizisine İŞ GÜVENLİĞİ denir. Devamı »

Kalite Yönetim Sistemi

Kalite Yönetim Sistemi, etkili bir yönetim sisteminin nasıl kurulabileceğini, dökümante edilebileceğini ve sürdürebileceğini göz önüne seren yönetim sistemidir. Devamı »