Altındağ Belediye Anaokulu IS0 9001 belgesini aldı » Etkin Patent ISO 9001 çalışmalarını tamamlayan Altındağ Belediye Anaokulu kalite belgesini aldı. Okulda çocuklara eğitici oyunlarla bilgisayar eğitimi veriliyor.
Altındağ Belediye Anaokulu IS0 9001 belgesini aldı

Altındağ Belediye Anaokulu IS0 9001 belgesini aldı

Altındağ Belediye Anaokulu IS0 9001 belgesini aldı ISO 9001 çalışmalarını tamamlayan Altındağ Belediye Anaokulu kalite belgesini aldı. Okulda çocuklara eğitici oyunlarla bilgisayar eğitimi veriliyor.
,  Ana Kategori :  ISO Belgelendirme Haberleri  Tarih :  30.11.2018       Google Plus      
ISO Belgelendirme Haberleri,  Kategori : 

Altındağ Belediye Anaokulu IS0 9001 belgesini aldı

ISO 9001 çalışmalarını tamamlayan Altındağ Belediye Anaokulu kalite belgesini aldı. Okulda çocuklara eğitici oyunlarla bilgisayar eğitimi veriliyor. ALTINDAĞ belediyesi tarafından yaptırılarak 2007 yılında Milli Eğitim Bakanlığı'na devredilen Altındağ Belediyesi Anaokulu, ISO 9001 çalışmalarını tamamlayarak kalite belgesini aldı. 

Okul idarecileri ve öğretmenler, okulun Altındağ ilçesinde ilk, Ankara genelinde de üçüncü okul olmasının gururunu yaşıyorlar. Okul yöneticileri İlkay Aydın Er ve Sevgi Beyaz, şunları söylediler: Temel hedefimiz "2 katlı olan okulumuz fiziksel özellikleri bakımından Avrupa standartlarında yapılmış. Bizler de Milli Eğitim Bakanlığı personeliyiz ve hizmetiçi faaliyetler ile mesleki konulardaki becerilerimizi sürekli geliştiriyoruz. Okul Öncesi Eğitim müfredatı uygulanan okulumuzda 36-72 aylık çocukların sosyal, fiziksel, bilişsel, psikomotor ve dil gelişim alanlarına yönelik, yaparak yaşayarak öğrenme ortamları oluşturuluyor. Onlara sevgi, saygı, işbirliği, sorumluluk, yardımlaşma ve paylaşma gibi davranışları kazandırmayı, Atatürk, vatan, millet, aile sevgisini aşılamayı amaçlıyoruz. Milli ve manevi değerlere bağlı çocuklar yetiştirmek de temel hedeflerimiz arasında." Bilgisayar sınıfı açıldı Er ve Beyaz "Okulumuzda ayrıca, 3-6 yaş grubu çocuklarına uygun kütüphane, fen ve doğa odası, spor salonu, sinema ve drama salonu, trafik eğitim alanı bulunmaktadır. Çocukları bilgisayarla doğru tanıştırmak için de bir bilgisayar sınıfı oluşturuldu ve haftada 3 saat çocukların yaşına uygun eğitici oyunlarla bilgisayar eğitimi veriliyor" dedi. Hürriyet

Altındağ Belediye Anaokulu IS0 9001 belgesini aldı

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
TAV Havalimanları Holding'in işletmesindeki Ankara Esenboğa Havalimanı, denetimler sonrasında "Kalite Yönetimi İSO 9001:2008 Belgesi" almaya hak kazandı.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu