Akmerkez Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı ile Ak&Nmerkez in ortaklarından Özyurtlar arasında Ak kavgası çıktı. » Etkin Patent Akmerkez’in ortaklarından Akmerkez Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı ile Ak&Nmerkez’in ortaklarından Özyurtlar arasında ‘Ak’ kavgası çıktı.
Akmerkez Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı ile Ak&Nmerkez in ortaklarından Özyurtlar arasında Ak kavgası çıktı.

Akmerkez Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı ile Ak-Nmerkez in ortaklarından Özyurtlar arasında Ak kavgası çıktı.

  • Anasayfa
  • Blog
  • Marka Haberleri
  • Akmerkez Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı ile Ak-Nmerkez in ortaklarından Özyurtlar arasında Ak kavgası çıktı.
Marka Haberleri Akmerkez’in ortaklarından Akmerkez Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı ile Ak&Nmerkez’in ortaklarından Özyurtlar arasında ‘Ak’ kavgası çıktı.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  22.4.2017       Google Plus      
Akmerkez Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı ile Ak-Nmerkez in ortaklarından Özyurtlar arasında Ak kavgası çıktı.
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Akmerkez Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı ile Ak&Nmerkez in ortaklarından Özyurtlar arasında Ak kavgası çıktı. » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

Akmerkez'in ortaklarından Akmerkez Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı ile Ak&Nmerkez'in ortaklarından Özyurtlar arasında ‘Ak' kavgası çıktı. Akmerkez GYO, Ak&Nmerkez isim ve markasının tüm haber ve iletişim alanlarında kullanılmasını ihtiyati tedbir kararıyla durdurduklarını duyurdu. Özyurtlar Grubu Başkanı Tamer Özyurt, Ak&Nmerkez'de Akın Holding'in "Ak&Nmerkez projesini Akın Holding'le hasılat paylaşımı yöntemiyle yaptık. Akın Holding, kendilerinden de bir işaret olmasını istedi. Akın'ın ‘Ak' ı ile bizim ‘N Tepe', ‘Nşehir', ‘Nkule', ‘Nmerkez', ‘Nyamaç' ve ‘N Towers' projeleriyle de kamuoyu tarafından bilinen ‘N' markamızı birleştirdik. Ortaya Ak&Nmerkez markası çıktı" dedi. "3 bin 500'den fazla aileyi ev sahibi yapan 20 yıllık bir markayız. Başka bir markadan fayda sağlamak gibi bir düşüncemiz hiçbir zaman olmadı" diyen Özyurt, marka tescili için 15.04.2010'da başvuru yaptıklarını söyledi. Özyurt şu açıklamayı yaptı: "Patent tesciline müracat ettiğimizde bizim kullanacağmız grup boştu. Bizim müracatımızdan kısa bir süre sonra Akmerkez GYO da bütün gruplarda tescil için müracat etmiş." Geri adım atmıyor Dava sürecinin sonuçlanmasını bekleyeceklerini belirten Özyurt, "Onlar bizim marka tesciline itiraz ettiler. Belli bir bedel yatırınca ihtiyati tedbir kararı aldırabilirsiniz. Biz de karşı dava açtık. Sonuç ne olursa saygılıyız" dedi. Akmerkez GYO'dan yapılan yazılı açıklama ise "İstanbul 3. Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi'nin 2010/40 Değişik İş ve 2010/37 Kr. sayılı dosyasıyla Özyurtlar İnşaat'ın ‘Ak&Nmerkez' marka, ibare ve logosunun tüm görsel ve yazılı haber ve iletişim alanlarında kullanımı, 31.12.2010 tarihli ihtiyati tedbir kararıyla Mahkemece durdurulmuştur" denildi Hürriyet

Marka Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Çanakkale, İzmir ve Kütahya bölgelerinde höşmerime benzer tatlının yapılması, Balıkesir’deki imalatçıları harekete geçirdi.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu