Ahşap Plastik Alüminyum Perdeler Hizmet Yeterlilik Belgesi Ahşap Plastik Alüminyum Perdeler Akerdeon Kapılar Hizmet Yeterlilik Belgesi Kriterleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.
Ahşap Plastik Alüminyum Perdeler Hizmet Yeterlilik Belgesi
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Ahşap Plastik Alüminyum Perdeler Hizmet Yeterlilik Belgesi

Ahşap Plastik Alüminyum Perdeler Hizmet Yeterlilik Belgesi Ahşap Plastik Alüminyum Perdeler Akerdeon Kapılar Hizmet Yeterlilik Belgesi Kriterleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Kalite Makale 11-07-2021
 Ahşap Plastik Alüminyum Perdeler Akerdeon Kapılar Hizmet Yeterlilik Belgesi Kriterleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.KRİTER ADI : Yetkili Servisler, Her Türlü Ahşap, Plastik, Alüminyum,Tül ve Kumaş'tan Mamül Perdeler ve Akerdeon Kapılar (Manuel veya Uzaktan Kumandalı)KAPSAM Dikey Perde Jalüzi Perde Stor Perde Tül ve Kumaş Perde Akerdeon KapıBU KRİTER TS 12361 “YETKİLİ SERVİSLER-GENEL KURALLAR STANDARDI İLE BİRLİKTE UYGULANIR.PERSONEL İLE İLGİLİ KURALLAR Teknik Servis sorumlusu en az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu Mezunu Olmalıdır. Endüstri Meslek lisesi mezunu veya Ustalık Belgesine Sahip Personel Bulunmalıdır.SERVİSTE BULUNDURULMASI GEREKENMAKİNA TECHİZAT LİSTESİ El Takımları ( Ağzıaçık ve Yıldız Anahtar Takımı, Pense, Yankeski, Kargaburnu Tornavida Takımları. Allen Anahtar, Lokma Takımı vb.) El Matkabı (Şarjlı veya Elektrikli) Eğe Takımı Uzatma Kablosu Segmen Pensesi (İç ve Dış) Çeşitli Çekiçler ve Tokmaklar Makas Takım Çantası Merdiven Elektrikli ve Şarjlı Tornavida Jeneratör Maket Bıçakları ve Uçları Keser Rende Dekopaj Ağaç Testeresi Servis Aracı
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8, 34387 Mecidiyeköy/İstanbul Türkiye +90 212 212 35 17 Etkin Patent

Etkin Patent Logo


 Ahşap Plastik Alüminyum Perdeler Akerdeon Kapılar Hizmet Yeterlilik Belgesi Kriterleri

Ahşap Plastik Alüminyum Perdeler Akerdeon Kapılar Hizmet Yeterlilik Belgesi Kriterleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.


KRİTER ADI : Yetkili Servisler, Her Türlü Ahşap, Plastik, Alüminyum,Tül ve Kumaş'tan Mamül Perdeler ve Akerdeon Kapılar (Manuel veya Uzaktan Kumandalı)

KAPSAM
Dikey Perde
Jalüzi Perde
Stor Perde
Tül ve Kumaş Perde
Akerdeon Kapı


BU KRİTER TS 12361 “YETKİLİ SERVİSLER-GENEL KURALLAR STANDARDI İLE BİRLİKTE UYGULANIR.
PERSONEL İLE İLGİLİ KURALLAR
Teknik Servis sorumlusu en az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu Mezunu Olmalıdır.
Endüstri Meslek lisesi mezunu veya Ustalık Belgesine Sahip Personel Bulunmalıdır.

SERVİSTE BULUNDURULMASI GEREKEN
MAKİNA TECHİZAT LİSTESİ
El Takımları ( Ağzıaçık ve Yıldız Anahtar Takımı, Pense, Yankeski, Kargaburnu Tornavida Takımları. Allen Anahtar, Lokma Takımı vb.)
El Matkabı (Şarjlı veya Elektrikli)
Eğe Takımı
Uzatma Kablosu
Segmen Pensesi (İç ve Dış)
Çeşitli Çekiçler ve Tokmaklar
Makas
Takım Çantası
Merdiven
Elektrikli ve Şarjlı Tornavida
Jeneratör
Maket Bıçakları ve Uçları
Keser
Rende
Dekopaj
Ağaç Testeresi
Servis Aracı


YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAPIN


Ad Soyad

E-Posta


Telefon


Yorumunuz  Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu

  Kategoriler

  Müşterilerimiz Ne Diyor

  Ülkemizdeki genel yaklaşımın kervan yolda dizilir atasözüyle örtüştüğünü düşünürsek her aşamada bir sorunla yüzleşmek ve bedel ödemek kaçınılmaz oluyor.

  Etkin patentin ,Marka ve Patent konusunda hem yola çıkmış hem de hazırlık yapanların rota belirlemek açısından en güvenilir partneri olmayı hak ettiklerini düşünüyoruz.

  Ender PİLGEErpco İlaç Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  HIZLI ARAŞTIRMA VE BAŞVURU FORMU

  Bülent Aydın
  Bülent Aydın
  Marka Danışmanı
  Yayınlama Tarihi: 11-07-2021

  2005 yılında kurulan Etkin Patent' in kurucusu olup, 15 yıldır Yurtiçi/Yurtdışı şahıs ve şirketlere marka, patent, tasarım başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

  Takip Edin