Acar Deri patent ve faydalı ürün kategorisinde ödül aldı » Etkin Patent Acar Group şirketlerinden Acar Deri, Türk Patent Enstitüsü tarafından patent ve faydalı ürün kategorisinde ödül almaya layık görüldü.
Acar Deri patent ve faydalı ürün kategorisinde ödül aldı

Acar Deri patent ve faydalı ürün kategorisinde ödül aldı

Acar Deri patent ve faydalı ürün kategorisinde ödül aldı Acar Group şirketlerinden Acar Deri, Türk Patent Enstitüsü tarafından patent ve faydalı ürün kategorisinde ödül almaya layık görüldü.
,  Ana Kategori :  Patent Haberleri  Tarih :  24.10.2018       Google Plus      
Patent Haberleri,  Kategori : 

/uploads/acar-deri-patent-ve-faydali-model-kategorisinde-odul-aldi.jpg

 

Acar Group şirketlerinden Acar Deri, Türk Patent Enstitüsü tarafından patent ve faydalı model kategorisinde ödül almaya layık görüldü.


Türkiye'nin önde gelen matbaa, kurumsal hediyelik, kırtasiye ürünü ve deri üreticilerinden Acar Group, Yenibosna Dış Ticaret Kompleksi'nde yapılan törenle ödüllendirildi.


Acar Group şirketlerinden Acar Deri, patent ve faydalı ürün kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu. Ödülü, Acar Group Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Acar, Türkiye Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan'ın elinden aldı.


Zekeriya Acar, ödülle ilgili şunları söyledi: “Acar Group şirketimizin yeni iş kolu olan dördüncü yılına girdiğimiz Acar Deri ve Kreatif üretim şirketimiz, markalaşma, mağazalaşma ve iş dünyası ürünleri kendine dünya markası olmayı hedeflemiştir. Basım ve kırtasiye sektöründe yurt dışı ofislerimizle Almanya, Rusya, Kazakistan 40'a yakın ülkeye ihracatımızla, üretimimizin yüzde 50'sini ihraç eder durumdayız. Buradaki başarımızı yeni çocuğumuz olan Acar Deri'ye taşıyarak hem mağazalaşma hem uluslararası deri sektöründe adından söz ettirmeyi ve mağazalaşmayı hedeflemektedir."


Kaynak: Hürriyet

Acar Deri patent ve faydalı ürün kategorisinde ödül aldı

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Sheffield Üniversitesi’nde son yapılan bir araştırma insanlarda evrimin kesinlikle devam ettiğini ve bu olgunun artık sorgulanmasının gereksiz olduğunu ortaya koyuyor.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu