Satılık Reklam,Satıs ve İş Yonetimi Markalar » Dexihalz Markası » Etkin Patent Satılık Reklam Dexihalz Marka bilgilerini, tescilli olduğu gıda sektöründeki ürün ve hizmet bilgilerini ve fiyatları inceleyebilirsiniz.
Satılık Reklam,Satıs ve İş Yonetimi Markalar » Dexihalz Markası

Reklam Dexihalz Markası

Reklam Dexihalz Markası

Özellikler

Fiyat
Teklif Alınız
Oylayınız
1 Oylama
Marka Sınıfı
35
Marka Koruma Tarihi
Marka Tescil Tarihi
Sektör
Satış, Reklam
Yurt Dışı Tescilli Olduğu Ülke
Etiketler

Reklam Dexihalz Markası

ÖNEMLİ NOTLAR

1.Satacağınız marka ve/veya alacağınız markaların değerlendirilmesi için lütfen etkinpatent.com iletişim adreslerimizden irtibat kurunuz.

2.Satılık markaların alım ve satımlarında fikir sahibi olabileceğiniz Marka Değeri ve Marka Değerleme Metodlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Sınıf Bilgileri

Markanın tescilli olduğu 35..sınıf ayrıntıları Reklamcılık, pazarlama ve halkla ilişkiler ile ilgili hizmetler (Ticari ve reklam amaçlı sergi ve fuarların organizasyonu hizmetleri dahil). Büro hizmetleri. İş yönetimi, idaresi ve bu konular ile ilgili danışmanlık , muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri (ithalat-ihracat acente hizmetleri dahil). Ticari ve sınai ürünler için eksperlik hizmetleri. Açık artırmaların düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesi hizmetleri. Müşterilerin malları elverişli bir şekilde görmesi ve satın alması için çeşitli malların bir araya getirilmesi hizmetleri ( belirtilen hizmetler perakende, toptan satış mağazaları, elektronik ortamlar, katalog ve benzeri diğer yöntemler ile sağlanabilir ).