Satılık Giyim Markalar » Andigoni Markası » Etkin Patent Satılık Giyim Andigoni Marka bilgilerini, tescilli olduğu gıda sektöründeki ürün ve hizmet bilgilerini ve fiyatları inceleyebilirsiniz.
Satılık Giyim Markalar » Andigoni Markası

Giyim Andigoni Markası

Giyim Andigoni Markası

Özellikler

Fiyat
10.000 TL
Oylayınız
1 Oylama
Marka Sınıfı
25
Marka Koruma Tarihi
Marka Tescil Tarihi
Sektör
Giyim
Yurt Dışı Tescilli Olduğu Ülke
Kategorisi
Shop >> Giyim markaları
Etiketler

Giyim Andigoni Markası

Satılık Marka Aciklamasi

"Andigoni" markası: 10 yılı aşkın süredir  Rusya, Ukranya, Bulgaristan pazarına çocuk ve garson grubunda özellikle penye kıyafetleri satmıştır.

Marka, Laleli,Zeytinburnu,Merterde tanınmış bir markadır..Direkt satış yaptığı ciddi miktarda Yurtdışı müşteri portföyüne sahiptir..

Markayı satın alana şahıs ve firmalara Markanın yuttiçi ve Yurtdışı tüm müşteri portföy bilgileride verilecektir. Marka sahibinin vefatı etmesi  nedeni ile ACİLEN Satılıktır.

ÖNEMLİ NOTLAR

1.Satacağınız marka ve/veya alacağınız markaların değerlendirilmesi için lütfen etkinpatent.com iletişim adreslerimizden irtibat kurunuz.

2.Satılık markaların alım ve satımlarında fikir sahibi olabileceğiniz Marka Değeri ve Marka Değerleme Metodlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Sınıf Bilgileri

Markanın tescilli olduğu 25..sınıf ayrıntıları Koruyucu amaçlı olanlar hariç olmak üzere her türlü malzemeden yapılmış giysiler (İç ve dış giysiler): Penye giysiler; triko giysiler; kot giysiler; deri giysiler; rahat giysiler; spor yaparken giyilen giysiler; banyo ve plaj giysileri; iç çamaşırları, atletler, külotlar, sütyenler, jüponlar, kaşkorseler, fanilalar, bodyler, büstiyerler, korseler, sabahlıklar, gecelikler; paltolar, mantolar, kabanlar, pardesüler, yağmurluklar, trençkotlar, montlar, ceketler, pantolonlar, etekler, elbiseler,eşofmanlar, takım elbiseler,tayyörler,özel günlerde giyilen kıyafetler,yelekler, gömlekler, tişörtler, switşörtler, poloşörtler,puloverler,blazerler,parkalar,roblar,kazaklar, hırkalar, süveterler, bluzlar, şortlar, bermuda şortlar, tulumlar, uyku tulumları, iş elbiseleri, okul önlükleri... Ayak giysileri: Ayakkabılar, çizmeler, botlar, terlikler, sandaletler, patikler, filetler, tokyolar, espadriller, sabolar, şaşonlar, galoşlar, pabuçlar, makosenler, patikler ve bunların parçaları, spor ayakkabıları ve bunların çivileri, ayakkabı parçaları yani tabanlar, pençeler, topuklar, konçlar, sayalar... Baş giysileri: Başlıklar, şapkalar, bereler, kepler, kasketler, vizörler, kapişonlar. Bebekler için bu sınıfa dahil özel eşyalar: Bebekler için tekstilden bezler, zıbınlar, üçgen bezler, t bezleri, ara bezleri, naylon donlar... Aksesuarlar: Pantolon askıları, giysi ilaveleri, pareolar, geçme elbise yakaları, yakalıklar, bandanalar, jartiyerler, kemerler, kravatlar, papyonlar, fularlar, manşonlar, eldivenler, şallar, kol bantları, baş bantları, baş örtüleri, bilekliklerbu sınıfa dahil ter emici bantlar, kulaklıklar, boyun atkıları. Çoraplar.