Satılık Markalar » Hürrem Sultan Markası » Etkin Patent Satılık Gıda Hürrem Sultan Marka bilgilerini, tescilli olduğu gıda sektöründeki ürün ve hizmet bilgilerini ve fiyatları inceleyebilirsiniz.
Satılık Markalar » Hürrem Sultan Markası

Gıda Hürrem Sultan Markası

Gıda Hürrem Sultan Markası

Özellikler

Fiyat
10.000 TL
Oylayınız
1 Oylama
Marka Sınıfı
29,30,35
Marka Koruma Tarihi
Marka Tescil Tarihi
Sektör
Gıda
Yurt Dışı Tescilli Olduğu Ülke
Kategorisi
Shop >> Gıda Markaları
Etiketler

Gıda Hürrem Sultan Markası

HÜRREM SULTAN MARKA HAKKINDA GENEL BİLGİLER

HÜRREM SULTAN markası  cevizli pekmez sucukları 2003-2006 yılları arasında üretim yapmıştır. Ürettiği ürünler (cevizli pekmez sucuğu, pestil, cezerye, lokum, bandırma) olup. Ürünlerimizin satış ve pazarlama yerleri, Ankara- Afyon- Uşak –İstanbul'daki Askeri birlikler, Antalya, Dalaman, Esenboğa, Adnan Menderes Hava Limanları, Ankara Makro marketler, Konya Adese marketleri, Koska Helvacısı, Akdeniz Bölgesi, Turistik dinlenme tesisleri, Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Karadeniz Bölgesi ve Trakya Bölgesi'ndeki ufak büyük çaplı marketler şekerlemeciler ve dinlenme tesislerinde ürünlerimiz satılmıştır.

Marka geniş bir coğrafyada tanındığından, Marka ile ilgili Zaman ve Dünya gazetelerinde haberleri yayınlanmıştır.

Markanın üretim ve satışı yaptığı ürünlerin yanı sıra aşağıda yazılı sınıflarda da tescillidir. Marka tümü ve/veya sınıf ve/veya alt sınıflarda da kısmen de olsa devir edilebilir.Ekonomik koşullar nedeni ile marka sahiplerince satış için oldukça cazip fiyat istenmektedir.

ÖNEMLİ NOTLAR

1.Satacağınız marka ve/veya alacağınız markaların değerlendirilmesi için lütfen etkinpatent.com iletişim adreslerimizden irtibat kurunuz.

2.Satılık markaların alım ve satımlarında fikir sahibi olabileceğiniz Marka Değeri ve Marka Değerleme Metodlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Sınıf Bilgileri

HÜRREM SULTAN MARKASININ TESCİLLİ OLDUĞU MAL/SINIF LİSTESİ Et, balık, kümes ve av hayvanlarının etleri; et mamülleri, et hülasaları, et suları, bulyonlar; işlenmiş su ürünleri (yumuşakçalar ve kabuklu hayvanlar); kurutulmuş, pişirilmiş, tütsülenmiş, konservelenmiş, dondurulmuş et ürünleri... Kuru bakliyat, yani fasulye, bezelye, nohut , mercimek, soya ... Hazır çorbalar ve hazır yemekler... Zeytinler, turşular... Süt ve süt ürünleri: Her türlü süt, beyaz peynirler, kaşar peynirler, yoğurt, ayran, kaymak, krema, krem şanti, süttozu, kefir, süt oranı fazla sütlü içecekler, meyveli sütler, meyveli yoğurtlar, kımız, süt ve süt ürünlerinden (süt oranı fazla ) tatlılar... Yenilebilir sıvı ve katı yağlar, margarinler, tereyağlar... Konservelenmiş, dondurulmuş, pişirilmiş meyveler; pekmezler, reçeller, marmelatlar, meyve ezmeleri, kompostolar... Kuru yemişler, kurutulmuş meyveler, pestiller ... Fındık ve fıstık ezmeleri, tahin (susam tohumu macunu)... Yumurtalar, yumurta tozları, Jöleler, jelatinler, Tıbbi amaçlı olmayan ve tamamlayıcı gıda maddeleri niteliğindeki perhizle ilgili olan veya olmayan ürünler için bitkisel ve vitamin bazlı ürünler olarak kullanılan proteinler, karbonhidratlar, madensel maddeler, az miktarda bulunan kimyasal elementler, aminoasitler, yağ asitleri , polen müstahzarları... Patates cipsleri, patates kızartmaları... Kuru bakliyat hariç kurutulmuş, Kahve, kakao, suni kahve, moka (kahve), kahve yerine geçen maddeler, kahve veya kakao esaslı içecekler... Tapyoka, sago... Makarnalar, mantılar, erişteler... Ekmekler, pideler , pizzalar, lahmacunlar... Bisküviler, krakerler, gofretler, pastalar, tartlar, kekler... Baklavalar, şöbiyet , tulumba tatlıları, bülbül yuvaları... Pudingler, kazandibi, sütlaç, sup, muhallebiler, aşureler... Bal, arı sütü, propolis ... Yiyecekler için çeşni/lezzet vericiler: Ketçaplar, mayonezler, hardallar, limon suları, soslar, salata sosları, salçalar, sirkeler, yiyecekler ve içecekler için koku vericiler (aromalar), baharatlar... Mayalar, kabartma tozları, vanilyalar; ekmeğin formunu, rengini iyileştirici, bayatlama süresini geciktirici doğal maddeler... Her türlü un, irmikler, nişastalar, Toz şeker, kesme şeker, pudra şekeri... Çaylar, buzlu çaylar... Şekerlemeler, lokumlar, helvalar, pişmaniyeler, donmuş yoğurt (şekerleme), çikolatalar, çikolata ürünleri, çikolata veya şekerle kaplanmış ürünler, yılbaşı ağacı süsü olarak şekerli ve çikolatalı ürünler, çikolata esaslı içecekler ... Sakızlar, Dondurmalar, buz kremler, yenilebilir buzlar... Tuz, Pirinç, bulgur, keşkek, yarmalar, gıdalar için malt...