Satılık Aksesuar Markalar » Dexihalz Markası » Etkin Patent Satılık Aksesuar Dexihalz Marka bilgilerini, tescilli olduğu gıda sektöründeki ürün ve hizmet bilgilerini ve fiyatları inceleyebilirsiniz.
Satılık Aksesuar Markalar » Dexihalz Markası

Aksesuar Dexihalz Markası

Aksesuar Dexihalz Markası

Özellikler

Fiyat
Teklif verebilirsiniz
Oylayınız
1 Oylama
Marka Sınıfı
26
Marka Koruma Tarihi
Marka Tescil Tarihi
Sektör
Aksesuar
Yurt Dışı Tescilli Olduğu Ülke
Etiketler

Aksesuar Dexihalz Markası

ÖNEMLİ NOTLAR

1.Satacağınız marka ve/veya alacağınız markaların değerlendirilmesi için lütfen etkinpatent.com iletişim adreslerimizden irtibat kurunuz.

2.Satılık markaların alım ve satımlarında fikir sahibi olabileceğiniz Marka Değeri ve Marka Değerleme Metodlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Sınıf Bilgileri

Markanın tescilli olduğu 26..sınıf ayrıntıları Danteller ve nakışlar (aplikeler), güpürler, fistolar, dar dokumalar, şeritler ve kurdelalar, ekstraforlar, fitiller, giysiler için kumaştan yapılmış hazır harfler ve rakamlar, armalar, rütbe işaretleri, vatkalar. Giysiler için düğmeler, kopçalar, halkalar, fermuarlar, ayakkabı ve kemer tokaları, perçinler, yapışkan bantlar, bağlar, toplu iğneler, iğneler, dikiş iğneleri, dikiş makinası iğneleri, tığlar ve örgü şişleri, iğne kutuları ve iğnelikler. Yapma çiçekler, yapma meyvalar. Takma saçlar ve saç aksesuarları.