Hukuki Danışmanlık » Etkin Patent Hukuki Danışmanlık, Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru öncesi, itiraz süreci ve sonraki olası davalar için hukuki danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
Hukuk-2 Hukuk-3

Hukuk sayfamıza HOŞGELDİNİZ!

Aradığınız her şey burada…

HUKUKİ DANIŞMANLIK

Marka ve Patent Danışmanlık Modüllerimiz
Faaliyet Alanlarımız

Faaliyet Alanlarımız

Etkin Patent, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında 10 yıllık geçmişi, bilgi, birikim ve deneyimiyle müvekkilerine Hukuki Danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Etkin Hukuki Danışmanlık

Etkin Hukuki Danışmanlık

Etkin Hukuki Danışmanlık hizmetleri kapsamında isteyen müvekkilerine dava öncesi veya süreç içinde ilgili dava ile ilgili hukuki mütalaa hizmetleri de vermektedir.

Etkin Marka Tescil Danışmanlığı

Etkin Marka Tescil Danışmanlığı

Yeni marka oluşturma maliyetlerinden ziyade markaya yapılacak yatırımlar daha külfetlidir. Dahası marka ve markalaşma önemli algı yönetimidir.

Spesifik Danışmanlık

Spesifik Danışmanlık

Spesifik Danışmanlık, örneğin sadece bilirkişi raporlarının incelenmesi ve mütalaa hazırlanması gibi Spesifik bir konu için de Hukuki danışmanlık modülümüzdür.

Etkin Hukuki Danışmanlık
Etkin Marka Tescil Danışmanlık

YOL HARİTASI VE MÜTALAA HAZIRLAMA


ŞUBE VE İŞTİRAKLERİMİZ

ŞUBE VE İŞTİRAKLERİMİZ

Şehirlerimizi ve şehirdeki markaları markalaştıran 18 il ve İstanbul’ un 14 ilçesindeki şube ve iştiraklerimizden 7/24 yardım ve destek alabilirsiniz.

AR-GE VE İNOVASYON

AR-GE VE İNOVASYON

Ar-ge ve inovasyona çok önem veriyoruz. Yenilikçi düşüncenin yaygınlaşmasına çaba gösteriyoruz. Bilim ve teknolojiyi de üst düzeyde kullanmayı ilke ediniyoruz.

STRATEJİ GELİŞTİRME

STRATEJİ GELİŞTİRME

Bilgi ve deneyimlerimizle geleceği öngörüsü ile rakiplerinizden farklılaşarak ve kaynakların daha etkin kullanılarak markalaşmanıza olanak sunan stratejiler geliştiriyoruz.

EKİBİMİZ VE ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

EKİBİMİZ VE ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Her biri kendi alanında uzman ve deneyimli marka ve patent vekili avukatlar, tasarımcılar, yazılımcılar, danışmanlar ve çözüm ortaklarından oluşmaktadır.

ANINDA BAŞVURU, ANINDA TESCİL, ANINDA COM.TR
TIKLAYINIZ !

Ekibimiz


Bülent Aydın
Bülent Aydın

Marka Danışmanı


Nadir Arısoy
Nadir Arısoy

Avukat

Marka-Patent Vekili


Gülüzar Arısoy
Gülüzar Arısoy

Avukat

Patent Vekili


Yahya Varlıoğlu
Yahya Varlıoğlu

ISO 9001 Baş Denetcisi


Lokman Bozan
Lokman Bozan

Yazılım Uzmanı


Mehmet TOKAK
Mehmet TOKAK

Yazılım Geliştirici


Müşterilerimiz Ne Söylüyor..

BEKAN SİGORTA MARKA VE PATENT ile bizleri tanıştıran, yaptığımız işte FARKINDALIK Yaratmamıza destek olan, Güncel değişiklikleri tarafımıza anında ileterek, canlı kalmamızı sağlayan, birlikte çalıştığımız her alanda, VİZYONUMUZA katkıda bulunan ETKİN PATENT AİLESİNE sonsuz teşekkürler.
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim

En Son Makale ve Haberler

Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım, Kalite, Hukuk, Makale ve Haberleri
KOSGEB danışmanı gibi davranın dolandırıcılar girişimcilerin fikirlerini çalıyor 3/23/17 3:19:56 PM

Kendilerini danışman şirket olarak tanıtan dolandırıcılar, KOSGEB’in hibe ve kredilerinden yararlanmak isteyen girişimcilere bu desteği garanti ederek hem fikri


Devamını Oku
Tüketiciden alınan kayıp kaçak ve okuma bedeli geri ödenecek 3/23/17 3:19:56 PM

kayıp kaçak bedelinin geri ödenmesini isteyen D.E., tüketici hakem heyetine başvurdu. Haklı bulunan tüketiciye dağıtım şirketi 649 lira kayıp kaçak ve sayaç oku


Devamını Oku
Fransız Yargıtayı keyfi kimlik kontrolü yüzünden devleti mahkum etti
Fransız Yargıtayı keyfi kimlik kontrolü yüzünden devleti mahkum etti 3/23/17 3:19:56 PM

Fransa’da Yargıtay, polisin, keyfi kimlik kontrolü yüzünden devleti mahkum etti.


Devamını Oku
Yargıtay haksız tahrik indirimi uygulayan yerel mahkemenin kararını bozdu 3/23/17 3:19:56 PM

Yargıtay 1. Ceza Dairesi, eşini "kasten öldürme" suçundan mahkum olan sanığa haksız tahrik indirimi uygulayan yerel mahkemenin kararını bozdu.


Devamını Oku
AİHM, Türkiye'nin YouTube'a erişimi engelleme kararının ifade özgürlüğü ihlali olduğunu açıkladı 3/23/17 3:19:56 PM

AİHM Youtube’u kapatmanın, tüm vatandaşların ifade özgürlüğünü ihlal ettiğine ve bilgi edinme hakkını kısıtlandığına hükmetti.


Devamını Oku