Hakkimizda » Etkin Patent Kimdir » Etkin Patent Ekibimizi, İştiraklerimizi, Marka, Patent, Tasarım, Kalite başvuru formları hakkındaki bilgileri burada inceleyebilirsiniz.
Hakkimizda » Etkin Patent Kimdir
Etkin Patent Hakkımızda

10 Yıldır Zirveye Taşıyan En Güçlü Taahhüdümüz

"Söz Senettir"

Biz Kimiz 10 Yıllık deneyim, binlerce mutlu müşteri, 32 Adet Marka ve iştirakler, Onlarca Çözüm Ortağı

Etkin Patent kimdir.?

ETKİN PATENT TİC.LTD.ŞTİ. İstanbul merkez ofisi ve 32 şube ve iştirakleriyle 10 yıldır binlerce müvekkillerine Sınai Mülkiyet Haklar alanında hizmet veren TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ ..

Neden Etkin Patent

Çünkü ; Ar-ge ve inovasyona çok önem veriyor, yenilikçi düşüncenin yaygınlaşmasına çaba gösteriyor ve bilim ve teknolojiyi de üst düze..

Bayii-Temsilci başvuru

ETKİN PATENT AÇIK POZİSYONLAR 1. Ürün ve Hizmet belgelendirme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde tecrübeli takım arkadaşları 2. En az bir kodlama diline hakim web tasarım departmanında çalışacak tak..

İnsan Kaynakları Politika ve Stratejilerimiz

Etkin Patent kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabet üstünlüğünün yatırım yapılmış yetenekli ve mutlu insan kaynaklarıyla elde edildiğinin bilincindedir.   Etkin Patent sahip olduğ..

Başvuru Formları

Marka Tescil Başvuru Belgeleri 1.  VEKALETNAME  TIKLAYINIZ       INTERNATIONAL  POWER OF ATTORNEY              2.  MARKA TESCİL SÖ..

Marka Şehir Projemiz

“Marka Şehir” Projesi, Etkin Patent Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilen yenilikçi iş modeli kapsamında yerel liderlerin yönetiminde yöreye özgü kült&uum..
Anında Online Marka, Patent, COM.TR, Tescil BURADAN
TIKLAYINIZ !

Ekibimiz


Bülent Aydın
Bülent Aydın

Marka Danışmanı


Nadir Arısoy
Nadir Arısoy

Avukat

Marka-Patent Vekili


Gülüzar Arısoy
Gülüzar Arısoy

Avukat

Patent Vekili


Dilara Aydın
Dilara Aydın

Avukat


Yahya Varlıoğlu
Yahya Varlıoğlu

ISO 9001 Baş Denetçi


Müşterilerimiz Ne Söylüyor..

Müşteri Yorum
Merkez İlaç ailesi olarak uzun süredir Etkin Patent ile beraber çalışıyoruz. Profesyonel personel kadrosu ve sahip olduğu hizmet anlayışı ile marka dosyalarımızla ilgili tüm konularda beklentilerimiz fazlasıyla karşılamaktadır. Etkin Patent’ e verdiği güven duygusu için teşekkür eder, patent marka tescil ve danışmanlık hizmetleri için kendilerini tavsiye ederiz.
Müşteri Yorum
Bekan Sigorta olarak bizi ; “MARKA VE PATENT” ile bizleri tanıştıran, yaptığımız işte “FARKINDALIK” Yaratmamıza destek olan, Güncel değişiklikleri tarafımıza anında ileterek, canlı kalmamızı sağlayan, birlikte çalıştığımız her alanda, “VİZYONUMUZA” katkıda bulunan ETKİN PATENT AİLESİNE sonsuz teşekkürler.

Marka ve İştiraklerimiz