Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Tasarım Tescili » Başvuru Belgesi » Ücreti, Sorgulama » Etkin Patent Tasarım Tescili nedir, tescil belgesi nasıl, nereden alınır, Yurtdışı, Türk Patent Sorgulama, araştırma, başvuru ücreti, toplam fiyatları burada bulabilirsiniz.
Tasarım Tescili » Başvuru Belgesi » Ücreti, Sorgulama

Tasarım

Tasarım Tescili

Tasarım tescil nerede ve nasıl yapılır, Endüstriyel tasarım tescili başvuru ve belge ücreti, toplam fiyatları, istenen belgeleri buradan inceleyebilirsiniz.

Tasarım Tescil » Endüstriyel Tasarım Tescil Başvuru

Tasarım tescil ücreti, tasarım tescil başvuru ücretleri, tescil belgesi toplam fiyatları, Türk Patent resmi harçları, hizmet ücretini buradan bulabilirsiniz.

Tasarım Tescil Ücreti » Belge Fiyatları »Toplam Ücretler

Tasarım Tescil Başvuru Nerede Nasıl Yapılır hakındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Tescil Başvuru Nerede Nasıl Yapılır.

Tasarım Tescil Nedir; Tasarım Tescil hakındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Tescil Nedir

Avrupa Topluluk Tasarım Tescil,Yurt Dışı Tasarım Tescil Başvuru,Tasarım Tescil Kriterleri,Avrupa Birliği Tasarım Başvuru bilgilerini burada inceleyebilirsiniz

Yurtdışı Tasarım Tescil

Tasarım Hakları,Hizmet İlişkisinde Hak Sahipliği,Çalışanın Bildirim Yükümlülüğü,İşverenin Tasarıma ilişkin Haklarına ilişkin bilgileri inceleyebilirsiniz.

Tasarım Hakkı

Tasarım Rüçhan Hakkı,Sergi Rüçhanı,Rüçhan Hakkının Talep Edilmesi, Belgelendirmesi ve Hükmü hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Rüçhan Hakkı

Tasarım Devir;Tasarım Tescil Devir İşlemleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Devir

Tasarım Rehin;Tasarım Rehin İşlemleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Rehin

Tasarım Haciz İntikal İflas; Tasarım Haciz,İflas,İntikal İşlemleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Haciz İntikal İflas

Tasarım Lisans İşlemleri,Hakkın devrinden veya lisans vermekten doğan sorumluluk hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Lisans

Tasarım Nevi Adres ve Ünvan Değişikliği ve İstenen Belgeler hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Nevi Adres ve Ünvan Değişiskliği

Tasarım Hakkına Tecavüz, Cezalar ve Tecavüz Halinde Hukuk Davalar hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Hakkına Tecavüz, Cezalar ve Tecavüz Halinde Hukuk Davalar

Tasarım koruma,Tescilsiz tasarım kullanmanın sakıncaları,Tasarım hakkına tecavüz halleri,hak ihlalleri,cezalar,tazminat hakkındaki bilgileri inceleyebilirsiniz

Tasarım Hukuki Haklar

Tasarım tescil başvurularında kullanılan Locarno sınıflarını burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Locarno,Sınıfları

Tasarım tescil kriterleri,Korunmayacak tasarımlar,Tasarım tescil başvuru süreci,Tasarım itiraz hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Tescil Genel Bilgi

Tasarım Tescil Kriterleri; Tasarım tescil sistemi içerisinde bir tasarım ancak yenilik ve ayırt edici nitelik şartlarını haiz olması koşuluyla korunmaktadır.

Tasarım Tescil Kriterleri

Yeni ve ayırt edici niteliğe sahip olmayan tasarımlar,tasarıma ilişkin özellik ve unsurlarda hiçbir seçenek özgürlüğü bırakmayan tasarımlar korunmayacak tasarım

Korunmayacak Tasarımlar

İki aylık ön incelemeden sonra varsa noksanlıklar giderilmesi,KHK.hükümlerine uygun olması halinde 6 ay süresince Endüstriyel tasarımlar bülteninde yayınlanır.

Tasarım Tescil Başvuru Süreci

Tasarım İtiraz;Tasarım İtirazlar hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım İtiraz

Tasarım Korumasından Kimler Yararlanabilir;Tasarım Korumasından Kimlerin Yararlanabieceği hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Korumasından Kimler Yararlanabilir

Tasarım nedir,Tasarım Hakkında merak ettiğiniz konular hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Tasarım Nedir