Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Patent » Başvuru Sorgulama ve Ücretleri » Nasıl Alınır » Etkin Patent Patent, Patent Nedir, Patent sorgulama, araştırma, alma, hakkı, Yurtdışı patent başvuru ücretleri, nerede ve nasıl alınır ve patent firmalarını bulabilirsiniz.
Patent » Başvuru Sorgulama ve Ücretleri » Nasıl Alınır

Patentler

Patent

Patent nedir kısaca anlamı, Patent ne demek, ne işe yarar, patent belgesi nedir, patentli ürün ne demek olduğunu aşağıdaki yazılarımızdan inceleyebilirsiniz.

Patent Nedir » Ne Demek Ne İşe Yarar » Patent Belgesi

Yurtiçi ve Yurtdışı patent sorgulama ve araştırmaları aşağıdaki ulusal ve uluslararası buluşların veritabanlarına bağlantı sağlayan linklerden yapabilirsiniz.

Patent Sorgulama » Yurtdışı Uluslararası Araştırma

Patent nedir, nerede ve nasıl alınır kısaca patent tescili,süreci,ücreti, başvuru şart ve koşullarını,istenen belgeleri ayrıntılı buradan inceleyebilirsiniz.

Patent Nasıl Alınır » Patent Tescili » Nereden Alınır

Patent alma süreci, ücreti, şartları, aşamaları, koşulları, araştırma ve inceleme raporları, tarifname, istemler, teknik resimleri buradan inceleyebilirsiniz.

Patent Alma » Süreci, Ücreti, Şartları ve Aşamaları

Patent hakkı nedir, nereden ve nasıl alınır, patent hakkı ön koruma yol ve yöntemleri, tescil, koruma ve hukuki yaptırımlara ilişkin bilgileri bulabilirsiniz.

Patent Hakkı » Nasıl ve Nereden Alınır

Patent başvurusu nasıl yapılır,başvuru ücreti,formu, dilekçesi,kılavuzu,örneği,şart ve koşulları ve istenen bilgi ve belgeleri buradan inceleyebilirsiniz.

Patent Başvuru » Patent Formu » Patent Kılavuzu

2019 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, Faydalı model fiyatlarını, Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

Patent Ücretleri » Marka Patent Fiyatları

Yurtdışı patent başvuru, uluslararası patent başvurusu nasıl ve nerede yapılır, ücreti, sorgulama, ve toplam tescil maliyetlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Yurtdışı Patent Başvuru » Uluslararası Patent Başvurusu

Patent haklarının ihlali nedir, Patent ihlali cezaları nelerdir, maddi ve manevi ceza ve yaptırımlara ilişkin ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Patent Haklarının İhlali » Patent Cezaları Nelerdir

Buluş Nedir, Yeni İcat ve Buluşlar Nelerdir, Örnekleri, İcatlar ne demektir, Mucit kimdir, İcat ne demek, nasıl yapılır, Tüm ayrıntıları burada bulabilirsiniz.

Buluş Nedir » İcatlar ve Buluşlar Nedir Ne Demektir

Patent araştırma, nasıl ve nerede yapılır, Türk Patent araştırmaları burdan, diğer ülkeler için araştırma yapabileceğiniz web sitelerini burada bulabilirsiniz.

Patent Araştırma » Patent Araştırması Nasıl Yapılır

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Gaziantep, Konya, Kayseri, Kocaeli, Adana, Manisa, Mersin, Muğla, Maraş, Elazığ, Malatya Patent firmaları, ofisleri burada!

Patent Firmaları » Marka Tescil Danışmanlık Şirketleri

Patent değerleme metodları nedir, Maliyet, Pazar, Gelir ve gelişmiş değerleme metodlarını ve değerleme yapan kurumları buradan inceleyebilirsiniz.

Patent Değerleme Metodları » Patent Değeri Hesaplama

Patent Teşvikleri nedir, nerede ve nasıl bulunur, Tübitak ve Kosgeb destekleri, Patent ve proje teşvik ve desteklerine ilişkin bilgileri burada bulabilirsiniz.

Patent Teşvikleri » Tübitak ve Kosgeb Destekleri

Türk Patent ve Marka Kurumu nedir, kimdir, Türk Patent' in kuruluş ve görevleri, yaptığı iş ve işlemlerin ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Türk Patent » Türk Patent ve Marka Kurumu

Know-How ticari sırların korunması nedir, ne demek, ticari sır ile patent arasındaki fark ve ilişkileri, hakları ve yaptırımları burada bulabilirsiniz.

Know How Ticari Sırların Korunması » Know How Ne Demek

Serbest Doğan Buluşlar,Serbest Doğan Buluşlar,İşçinin Bildirim Yükümlülüğü,İşverenin İtiraz Hakkı,Serbest Kalan Buluşlar hakkındaki bilgileri inceleyebilirsiniz

Serbest İşçi Buluşları

İşçi Hizmet Buluşları;Tanımı,İşçi Buluşları,Hizmet buluşları hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. İşçi buluşları, Hizmet Buluşları nedi

İşçi Hizmet Buluşları