Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Marka Tescil » Marka Tescili Nerede ve Nasıl Yapılır » Etkin Patent Marka Tescil nedir, nerede ve nasıl yapılır, ücretler, tescil belgesi süresi, süreci, tüm işlem fiyatları, dahil tüm marka tescili işlemlerini bulabilirsiniz.
Marka Tescil » Marka Tescili Nerede ve Nasıl Yapılır

Marka

Marka Tescil

Marka tescili, tescil kriterleri, yapılması gerekenler, ret gerekçeleri, başvuru fiyatları, neden, nerede ve nasıl yapılacağını buradan inceleyebilirsiniz.

Marka Tescili » Neden Tescil ve Yapılması Gerekenler

Marka nedir kısaca tanımı, marka çeşitleri; ticari, jenerik, tanınmış, ortak, garanti ve hizmet marka tescili nedir ve danışmanlık bilgilerini bulabilirsiniz.

Marka Nedir » Tanınmış, Jenerik, Hizmet Markası Nedir

Marka tescil ücreti, (Harç Bedeli 205 TL, Hizmeti Ücreti 149 TL, Toplam Başvuru maliyeti 323 TL+KDV), en ucuz marka tescil fiyatları sunulmaktadır.

Marka Tescil Ücreti » Marka Tescil Fiyatları

Marka tescil başvuru nasıl yapılır, marka patent tescil başvurusu nerede ve nasıl alınır, gerekli belgeler neler, sorgulama dahil tümünü burada bulabilirsiniz.

Marka Tescil Başvuru » Nasıl, Nereye Yapılır ve Alınır

Yurtdışı marka tescili, uluslararası marka tescil ücretleri, araştırma ve sorgulama yapılabilecek adresler, teşvikler ve destekleri burada bulabilirsiniz.

Yurtdışı Marka Tescili » Uluslararası Marka Tescili

Marka Tescil Sınıfları, Mal ve hizmet gruplarını gösteren toplam 45 adet olan, marka patent tescil sınıfları listesini buradan inceleyebilirsiniz.

Marka Tescil Sınıfları » Marka Patent Sınıfları Listesi

Marka Devri, Marka devir işlemleri nelerdir, nerede ve nasıl yapılır, devir ücreti, noter sözleşme, toplam devir maliyetlerini burada bulabilirsiniz.

Marka Devri » Marka Devir Sözleşme ve Fiyatları

Marka yenileme, marka tescil yenileme nasıl yapılır, en ucuz marka yenileme ücreti, harç bedeli 710 TL, hizmet ücreti 50 TL, toplam maliyet : 652 TL+KDV’ dir.

Marka Yenileme » Yenileme Ücreti »Tescil Nasıl Yapılır

Marka izleme ve takip nasıl yapılır, sonraki aynı/benzer başvuruların tespiti ve önceki tescil sahibine bildirimi ve itiraz işlemlerini burada bulabilirsiniz.

Marka İzleme » Marka Başvuru Takip

Marka itiraz nedir, marka itirazları nasıl yapılır, marka yayınına itiraz nasıl yapılır, kimler yapabilir, itiraz ücreti dahil ayrıntılı bilgileri burada bulabi

Marka İtiraz » Marka Bülten Yayınına İtiraz

Marka logo tescil ücreti, sorgulama, araştırma, logo patent alma nedir, nasıl alınır, logo tescili toplam fiyatları hakkında ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Marka Logo Tescil » Nasıl Alınır |Sorgulama, Fiyatlar

Marka tescil belgesi, sorgulama, araştırma, nedir, nerede ve nasıl alınır, marka tescil belgesi örneği, ücreti dahil ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Marka Tescil Belgesi » Sorgulama Nedir, Nasıl Alınır

Marka danışmanlığı, marka Patent danışman ve danışmalık hizmetleri nedir, nerede, nasıl ve kimler verdiğine dair ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Marka Danışmanlığı » Patent Danışmanlığı

Rüçhan hakkı, rüçhan hakkı nedir ve nasıl kullanılır, rüçhan süresi, sergi ve fuarlarda rüçhan hakkı nasıl kazanılacağına dair ayrıntılı bilgileri bulabilirsini

Rüçhan Hakkı » Rüçhan Hakkı Nedir ve Nasıl Kullanılır

Marka Vekilliği, Marka patent vekilliği ne iş yapar, sınav, başvuru ve geçmiş sınav sorular, cevaplar ve sonuçları hakkında ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Marka Vekilliği » Marka Patent Vekili Ne İş yapar

Veraset ve İntikal; Veraset nedir, intikal nedir, Türk Patent nezdindeki iş ve işlemler, formlar, ücretler dahil ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Veraset ve İntikal » Veraset Nedir » İntikal Nedir

Nevi değişikliği, nevi değişikliği nedir, şirket nevi değişikliği, limited şirket nevi değişikliği ne demek, nerede ve nasıl yapılacağını burada bulabilirsiniz.

Nevi Değişikliği » Limited Şirket Nevi Değişikliği Nedir

Marka Lisans, Marka lisans nedir, Markada Lisans ve Lisans Şartları Nelerdir, nasıl ve nerede alınıra dair bilgileri bulabilirsiniz.

Marka Lisans » Marka Lisans Nedir ve Şartları Nelerdir

Unvan Değişikliği hizmet Ücreti 50 TL' dir. Türk Patent nezdinde Unvan değişikliği için istenen belge ve toplam maliyetleri ise buradan inceleyebilirsiniz.

Unvan Değişikliği » Marka Patent Sicilinde Unvan Değişikliği

Adres Değişikliğ ; Türk Patent ve Marka Kurumunda kayıtlı asres değişikliği için istenen belgeler, ücreti buradan inceleyebilirsiniz.

Adres Değişikliği » Türk Patent Adres Değişikliği

Marka tescil süreci süresi ne kadar, tescil aşamaları nelerdir, yayına itirazlar, YİDK itirazlar, tescil belgesinin teslimine kadar olan süreç anlatılmaktadır.

Marka Tescil Süreci Süresi

Türk Patent' in re'sen ve/veya itiraz üzerine ret kararlarına YİDK nezdinde yapılan itirazların ücreti dahil ayrıntılı bilgileri buradan inceleyebilirsiniz.

Türk Patent Kararlarına İtirazlar