Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler » Etkin Patent Marka tescil başvurusu için gerekli evraklar, belgeler, formlar ve bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.
Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler

Ana Kategori : Blog, Kategori : Marka Makale
Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler Marka tescil başvurusu için gerekli evraklar, belgeler, formlar ve bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Marka Makale
Etkin Patent +90 212 212 35 17

Marka tescil başvurusu için gerekli evraklar, belgeler, formlar ve bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.Marka tescili için herhangi bir ticari faaliyetin olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Marka tescil başvuru sahipleri tek kişi ve/veya şirket olabileceği gibi birden fazla kişi ve/veya şirketler adına da başvuru yapılabilir.

Tescili yapılacak markanın ürün ve hizmet listesinin seçimi dikkatli yapılmalıdır. Marka tesciline kayıtlı emtia listesinden ürün ve/veya hizmetler çıkarılabilir ama ekleme yapılamaz.

·Marka tescili için seçilen marka örneği üzerinde (Kelime, logo ve/veya her ikisi) marka tescili başvuru sonrası herhangi bir değişiklik yapılamaz. Örneğin logonuzu yenilemeniz halinde yeniden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Marka Tescili için İstenen Belgeler


1 Vekaletname (Tıklayınız.Noter Onayı gerektirmez.)
2 İmza Sirküleri (Sadece Şirketler için))
3 Kimlik Fotokopisi (Sadece Şahıs başvuruları için)

4 Marka Örneği (700x700 Piksel 300 DPI Çözünürlükte olmalıdır. Bunun mümkün olmaması halinde maksimum düzeyde çözünürlükte gönderilmesi halinde tarafımızca da yeniden düzenlenebilir.


Logo, Kelime veya her ikisi birlikte de marka tescil başvuru yapılabilir. Etkin Patent olarak marka örneğinin hem tescil sürecinde olası sorunların bertaraf edilmesi hem de tescil sonrası başkaları tarafından taklit edilmenizi maksimum düzeyde engelleyecek ve olası hukuki süreçlerde elinizi güçlendirecek şekilde yeniden düzenleme yapmanız konusunda yardım ve destek sunmaktadır.

ÖNEMLİ: Logosu olmayan marka tescil başvuruları KELİME markası olarak başvuru yapılmaktadır.