Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Herman Miller Çevre İçin Tasarım Protokolü Harvard Üniversitesinde İnceleniyor » Etkin Patent Harvard Business School öğrencileri yakında derslerinde Herman Miller, Inc. ile firmanın Çevre İçin Tasarım (Design for Environment - DfE) protokolü hakkında hazırlanan bir vaka analizini inceleyecekler.
Herman Miller Çevre İçin Tasarım Protokolü Harvard Üniversitesinde İnceleniyor

Herman Miller Çevre İçin Tasarım Protokolü Harvard Üniversitesinde İnceleniyor

Ana Kategori : Blog, Kategori : Tasarım Haberleri
Harvard Business School öğrencileri yakında derslerinde Herman Miller, Inc. ile firmanın Çevre İçin Tasarım (Design for Environment - DfE) protokolü hakkında hazırlanan bir vaka analizini inceleyecekler. Tasarım Haberleri
Herman Miller Çevre İçin Tasarım Protokolü Harvard Üniversitesinde İnceleniyor +90 212 212 35 17

Harvard Business School öğrencileri yakında derslerinde Herman Miller, Inc. ile firmanın "Çevre İçin Tasarım (Design for Environment - DfE)" protokolü hakkında hazırlanan bir vaka analizini inceleyecekler.


"Cradle to Cradle Design at Herman Miller: Moving Toward Environmental Sustainability," başlıklı bu vaka analizi Harvard üniversitesi tarafından araştırılıp hazırlandı. Çalışmanın yazarları Deishin Lee ve Lionel Bony, araştırmalarında Herman Miller'ın DfE protokolünü ve ve bunun Mirra sandalyesinin tasarım ve ürün geliştirme süreçlerine etkisi üzerinde yoğunlaştılar.


Öğrenciler, genel iş dünyası koşulları ve spesifik ürün hedeflerinin yakın geçmişi bağlamında şirketin çevresel ve finansal kararlarını yeniden inceleyerek analiz edecekler.Herman Miller DfE protokolünde malzeme kimyası, geri dönüşüm bağlamı, demontaj kolaylığı ve yaşam döngüsünün sonu gibi konular vurgulanıyor.Lee ve Bony, protokolü genel iş performansını geliştirmeye çalışırken aynı zamanda "süreçleri çevresel bir perspektiften sorgulayan," bir kurum örneği olarak tanımlıyor.Devamı:Herman Miller Çevre İçin Tasarım Protokolü Harvard Üniversitesinde İnceleniyorKaynak dexigner com