Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Evcil kedi ve köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için yeni cihaz » Etkin Patent İkiz kardeşler Yağmur ve Yaprak Sürmeli, evcil kedi-köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için bir cihaz geliştirdi.
Evcil kedi ve köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için yeni cihaz

Evcil kedi ve köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için yeni cihaz

Ana Kategori : Blog, Kategori : Patent Haberleri
Evcil kedi ve köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için yeni cihaz İkiz kardeşler Yağmur ve Yaprak Sürmeli, evcil kedi-köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için bir cihaz geliştirdi. Patent Haberleri
Etkin Patent +90 212 212 35 17

Yağmur ve Yaprak, uzun yıllar besledikleri ve bir süre önce bir ameliyat sırasında ölen köpekleri Peggy'nin anısına 'Peggymatic' adını verdikleri bir cihaz geliştirdi.


Üç işlevi bulunan cihaz, kedi ve köpeklerin ayaklarını su ile fırçalayarak yıkıyor ve bu sırada masaj yapıyor. Cihaz ayrıca tuvaletten sonra köpeğin poposunun temizlemek amacıyla kullanılabiliyor.AB VE JAPONYA'DAN DA PATENT ALMAYI BAŞARDILAR

Yaprak Sürmeli, Peggymatic'in şarjlı, taşınabilir ve tam otomatik bir cihaz olduğunu belirterek, "Dünyada en zor patent alınan ülkeler olan Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Avrupa Birliği'nden patent belgesi aldık. Çok zor bir iş başardık. Birçok firma ilk ve tek olabilmek için Peggymatic'i kendi markası altına almak için bizimle görüşme yapıyor." dedi.


Kaynak: Hürriyet