Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Marka Makale » Marka Tescil Konulu Makaleler » Etkin Patent Marka tescil başvuru öncesi sorgulama, süreç içinde olası riskleri ve sonrası olası hukuki süreçleri ve çözümleri konusundaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.
Marka Makale » Marka Tescil Konulu Makaleler

Blog

Marka Makale

Tescil garantisi verdiğimiz marka başvurularının Türk Patent tarafından RED edilmesi halinde alınan hizmet bedeli İADE edilir.

Etkin Patent'ten Tescil Garantisi

Yeni Sınai Mülkiyet Kanunu, Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım tescil ve korumaya ilişkin önemli değişiklikleri özetini aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni Sınai Mülkiyet Kanunun Getirdiği Önemli Değişiklikler

Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır; isim, logo başvurusu nerede yapılır, gerekli belgeler, fiyatlar dahil önemli bilgileri burada bulabilirsiniz.

Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır

Marka Tescil Belgesi Nasıl Alınır; nereden alınır, tescil belgesi örneği dahil ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Marka Tescil Belgesi Nasıl Alınır

Online Marka Sorgulama; online marka tescil, marka patent sorgulama online yapabileceğiniz yurtiçi ve uluslararası web sayfalarını burada bulabilirsiniz.

Online Marka Sorgulama

Marka Tescili Nasıl Yapılır; Marka ismi tescil başvurusu nasıl yapılır, logo ve isim tescili nasıl alınır, tüm ayrıntılar Etkin Patent’ te bulabilirsiniz.

Marka Tescili Nasıl Yapılır

Marka Tescili Sorgulama; Patent, İsim Hakkı, marka tescil araştırmaları online buradan yapabilir, Etkin Patent uzmanlarından ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Marka Tescili Sorgulama

İsim hakkı alma, isim patenti alma, web site ismi, fikir telif hakkı alma marka tescili yoluyla korunması olup, ayrıntılar aşağıda inceleyebilirsiniz.

İsim Hakkı Alma

Spor, Kadın, Erkek Yazlık, Kışlık Ayakkabı, Giyim, Elbise, İç Çamaşırı vb. Modaya yön vermiş dünyaca tanınmış Markalar listesini burada bulabilirsiniz.

Ünlü Markalar

Marka Patent Sorgulama nedir nasıl yapılmalı hususlarını ayrıntılı incelediğimiz aşağıdaki linkleri yazılı yazılarımızı dikkatlice incelemenizi öneriyoz.

Marka Patent Sorgulama Nedir Nasıl Yapılmalı

Marka tescil başvurusu için gerekli evraklar, belgeler, formlar ve bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler

Marka Patent; Marka Patent nedir, Marka Patent tescil ile sağlanan koruma ve hukuki hakların neler olduğunu buradan ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Marka Patent

En Ucuz Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılabileceğini görebileceğiniz hizmet ve kampanya paketlerini BURADAN inceleyebilirsiniz.

En Ucuz Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır

Online Marka Başvurusunu, en ucuz ve en uygun ücretlerle, üstelik kredi kartı ile ödeme yaparak BURADAN yaparak markanızı hemen koruyabilirsiniz.

Online Marka Başvurusu

Etkin Patent’ in İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Gaziantep, Mersin, Adana, Denizli dahil 18 ildeki patent firma, ofis ve şirketlerimizi arayabilirsiniz.

Marka Tescil Firmaları Ofisleri ve Danışmanları

Marka Bülteni; Marka başvurularının iki aylık süre ile yayınlandığı bültendir. İtirazlar bu süre içinde yapılmaktadır.

Marka Bülteni

Marka Kısmi Veya Tümden Red Kararına İtiraz iş ve işlemlerine ait ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Marka Kısmi Veya Tümden Red Kararına İtiraz

Tescilli markalar isim listesini, Online TPE ' nin veritabanı üzerinden BURADAN yapabilir veya marka danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Tescilli Marka

Tanınmış marka esasları nedir, tanınmış marka tescil başvururu için istenen belge ve diğer ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Tanınmış Marka Esasları

Türk Patent ve Marka Kurumu Yurtiçi ve yurtdışından yapılan marka başvuruları ve tescillerin aylık, yılllık sayılarını buradan inceleyebilirsiniz.

Marka Tescil Başvuru İstatistikleri

Tescil sorgulama; Türk Patent nezdinde İsim, Marka Tescil Sorgulama, Patent Sorgulama ve araştırma işlemlerini buradan online yapabilirsiniz.

Tescil Sorgulama

TPE Marka sorgulama, Türk Patent, nedir nasıl yapılmalı, nelere dikkat edilmeli, Vekillerimizden marka patent isim araştırma için Ücretsiz yardım alabilirsiniz.

TPE Marka Sorgulama

Marka tescil süreci ve sonrası oluşan, re'sen ve itiraz üzerine ret riskleri ve tescil sonrası dava konusu nolması halinde olası sorunlar ve çözümler anlatılmak

Marka Tescil İşlemlerinde Yaşanan Sorunlar

Marka isim sorgulama; Marka, Patent, Adı, İsmi, İsim Tescil sorgulamayı online buradan yapabilir, Etkin Patent Uzmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirs

Marka İsim Sorgulama

Marka Tescil nedir, Marka, isim tescili nasıl yapılır, Marka Tescil belgesi nasıl ve nereden alınır, Marka tescil ve itiraz işlemleri, süreci ve süresi ne kadar

Marka İsim Tescil Başvuru Belgesi Nedir, Nasıl Tescil Alınır

35.Sınıf Satış Hizmetlerinde Önceden Tescilli Marka Yeniden Almak için yapılması gerekenleri, şart ve koşulları ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

35.Sınıf Satış Hizmetlerinde Önceden Tescilli Marka Yeniden Almak

Anayasa Mahkemesi marka devirlerinde, benzer markalarının da devir edilmesi şartını iptaline ilişkin kararını burada bulabilirsiniz.

Devirlerde Benzer Markalarında Devri Şartını Anayasa Mahkemesi İptal Etti

Yeni çıkan Sınai Mülkiyet Kanunu hükümlerince önceden tescilli markayla aynı olan bir marka için bir başkası başvuru ve tescil olanağı oluştu.

Önceden Tescilli Markayla Aynı olan Yeni Başvuru Yapılabilecek