Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Başbakan RTE marka tescil başvurusu yaptı » Etkin Patent Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, RTE markasını 16,35,38 ve 41 sınıflarda tescil ettirmek için Türk Patent Enstitüsüne başvurdu.
Başbakan RTE marka tescil başvurusu yaptı

Başbakan RTE marka tescil başvurusu yaptı

Ana Kategori : Blog, Kategori : Marka Haberleri
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, RTE markasını 16,35,38 ve 41 sınıflarda tescil ettirmek için Türk Patent Enstitüsüne başvurdu. Marka Haberleri
Başbakan RTE marka tescil başvurusu yaptı +90 212 212 35 17

12.08.2010 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, RTE markasını 16,35,38 ve 41 sınıflarda tescil ettirmek için Türk Patent Enstitüsüne başvurdu. RTE ibareli marka başvurusu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,adına 1 haziran 2010 tarih ve 2010/36101 numara ile Türk Patent Enstitüsü tarafından koruma altına alındı Türk Patent Enstitüsü takriben 5-6 ay içinde aynı veya benzer başvuruların olmaması halinde markalar bülteninde yayınlananacak olan RTE markasına, 3 aylık markalar bülten yayınında herhangi bir itirazın olmaması halinde marka başvurusu kesinleşecektir. Öte yandan RTE markası, 7 şubat 2009 tarih ve 2009/05754 numara ile İhsan Engin ve İlyas Engin adlı girişimciler tarafından 25.sınıf kapsamındaki iç ve dış giyim,ayakkabılar vs başvuru yapılmış ancak, süresi içinde işlemler tamamlanmadığından bu başvuru hükümsüz kalmıştır. Başbakan ayrıca www.rte.com.tr alan adı için için de başvurdu RTE marka tescil başvuru faaliyet alanları 16. SINIF Kağıt, karton (mukavva) ve bunlardan yapılmış ürünler ( Kırtasiye amaçlı ürünler hariç). Plastik malzemeden mamül ambalajlama ve sarma malzemeleri.Matbaa ve ciltleme malzemeleri.Basılı evraklar; basılı yayınlar, takvimler, posterler, fotoğraflar, afişler, tablolar, çıkartmalar, (pullar).Kırtasiye, büro, eğitim ve öğretim malzemeleri (mobilyalar ve cihazlar hariç).Büro makineleri.Badana ve boya işleri için fırçalar ve rulolar. 35.SINIF Reklamcılık, pazarlama ve halkla ilişkiler ile ilgili hizmetler (Ticari ve reklam amaçlı sergi ve fuarların organizasyonu hizmetleri dahil).Büro hizmetleri.İş yönetimi, idaresi ve bu konular ile ilgili danışmanlık , muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri (ithalat-ihracat acente hizmetleri dahil).Ticari ve sınai ürünler için eksperlik hizmetleri.Açık artırmaların düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesi hizmetleri. Müşterilerin malları elverişli bir şekilde görmesi ve satın alması için çeşitli malların bir araya getirilmesi hizmetleri ( belirtilen hizmetler perakende, toptan satış mağazaları, elektronik ortamlar, katalog ve benzeri diğer yöntemler ile sağlanabilir ). 38. SINIF Radyo ve televizyon yayın hizmetleri.Haberleşme hizmetleri (internet servisi sağlama hizmetleri dahil).Haber ajansı hizmetleri. 41.SINIF Eğitim ve öğretim hizmetleri.Sempozyum, konferans, kongre ve seminer düzenleme, idare hizmetleri.Spor, kültür ve eğlence hizmetleri.Dergi, kitap, gazete v.b. yayımlama hizmetleri. Film, televizyon ve radyo programları yapım hizmetleri.Haber muhabirliği hizmetleri, foto-muhabirliği hizmetleri.Fotoğrafçılık hizmetleri.Tercüme hizmetleri.