Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Arda'nın yeni siluetiyle öne çıkan Magista kramponu » Etkin Patent Nike'ın CEO ve Başkanı Mark Parker, “Nike olarak amacımız her zaman sporcuların performansla ilgili özel taleplerini karşılamak ve onların kendine özgü becerilerini pekiştirmek. Magista, tasarım ve yenilikteki dönüşümsel mirası alıp zirveye ulaştırıyor“ dedi.
Arda'nın yeni siluetiyle öne çıkan Magista kramponu

Arda'nın yeni siluetiyle öne çıkan Magista kramponu

Ana Kategori : Blog, Kategori : Tasarım Haberleri
Arda'nın yeni siluetiyle öne çıkan Magista kramponu Nike'ın CEO ve Başkanı Mark Parker, “Nike olarak amacımız her zaman sporcuların performansla ilgili özel taleplerini karşılamak ve onların kendine özgü becerilerini pekiştirmek. Magista, tasarım ve yenilikteki dönüşümsel mirası alıp zirveye ulaştırıyor“ dedi. Tasarım Haberleri
Etkin Patent +90 212 212 35 17

Nike'ın CEO ve Başkanı Mark Parker, “Nike olarak amacımız her zaman sporcuların performansla ilgili özel taleplerini karşılamak ve onların kendine özgü becerilerini pekiştirmek. Magista, tasarım ve yenilikteki dönüşümsel mirası alıp zirveye ulaştırıyor“ dedi.


Nike'ın spor Araştırma Laboratuvarı'ndaki dört yıllık bir Ar-Ge süreci ve Barselona'lı Andrés İniesta ve Alman forvet Mario Gotze gibi dünyanın hücum yapan en iyi oyun kurucularının geribildirimlerinin ürünü olan Magista, alan bulmanın altın değerinde olduğu bir oyunda ezici yaratıcılık sağlamak için tasarlandı.


Performans Spor Ayakkabıları Başkan Yardımcısı Phil McCartney'e göre, “Magista'yla, oyuncular için vücudunun bir uzantısıymış hissi veren bir krampon tasarladık. Bu sadece ayağınıza geçirdiğiniz bir krampon değil, ayağınızla birlikte çalışan bir krampon. Futbolcular engelleri ortadan kaldırarak potansiyellerini ve yaratıcılıklarını özgürce kullanabiliyor.”


Durdurulamayan Oyun Kuruculuk İçin Yaratıldı.
Magista, sürekli hareket halinde olan, hücum eden ve oyuna yön veren oyuncular için tasarlandı. Hem zihinsel hem de fiziksel açıdan hiç olmadığı kadar hızlı hale gelen maçlarda, alan bulmak altın değerinde olduğu için yüksek hız şart. Magista giyen oyuncuların sahada sürekli fırsat yaratırken, önüne konsantre olması ve kimsenin görmediği pasları görmesi gerekiyor. Magista kramponları, futbolcuların potansiyelini doruğa ulaştırması ve oyunun kaderini değiştirebilecek saliseye odaklanması için onları özgür kılıyor.
Andres Iniesta'ya göre, “Kramponun oturuşu başka hiçbir şeye benzemiyor. Giydiğimde ayağımda varmış gibi değil. İçimden geldiği gibi ve daha büyük bir özgüvenle hareket etmemi sağlıyor.”


Kaynak: Hürriyet