Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Apple ilk araç donanımı patentini almış durumda » Etkin Patent Apple, ilk araç donanımı patentini almış durumda. Ancak bu patent bir araba için değil. Bu yenilik eklemli araçlar ile büyük araçlarla ilgili.
Apple ilk araç donanımı patentini almış durumda

Apple ilk araç donanımı patentini almış durumda

Ana Kategori : Blog, Kategori : Patent Haberleri
Apple ilk araç donanımı patentini almış durumda Apple, ilk araç donanımı patentini almış durumda. Ancak bu patent bir araba için değil. Bu yenilik eklemli araçlar ile büyük araçlarla ilgili. Patent Haberleri
Etkin Patent +90 212 212 35 17

Ortaya çıkan bu yeni patent, Apple'ın bir "otobüs geliştirdiği" iddiasının ortaya çıkmasına neden oldu.
Apple, ilk araç donanımı patentini almış durumda. Ancak bu patent bir araba için değil. Bu yenilik "eklemli araçlar" ile - ortadan dönen büyük otobüsler gibi araçlar - ilgili. Bunun anlamının yakın bir zamanda bir Apple otobüsü ile karşılaşmamız olup olmadığı ise henüz belli değil.


İlk olarak Patently Apple tarafından duyurulan bu patent, bir eklemli araç zincirindeki ilk kabin ve ikinci kabini bağlayan yeni bir bağ mekanizması üzerine. Bu buluş, sürücülerin büyük araçların her iki parçasını kontrol etmelerine yardım etmekte ve kar ve buz gibi etkilerden sürücüleri korumakta.

Her ne kadar bu patent uzun zamandır beklenen Apple Car patenti olmasa da, Apple'ın ulaşım endüstrisine doğru odaklanmaya başladığı ümidini vermekte. Bu patent sadece büyük araçlar içerisinde önemli parçaların aktarımını sağlayan bir eklem patenti olabilir ama artık Apple mühendislerinin araçların özellikle karlı ve buzlu ortamlarda nasıl kontrol edildikleri üzerinde çalıştıklarını biliyoruz.


Kaynak: Hürriyet