Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Apple aldığı yeni patent çift ekranlı bir iPad » Etkin Patent ortaya çıkan patent görsellerine göre Apple, iPad'e ek olarak entegre ekranlı bir akıllı kılıfüretebilir.
Apple aldığı yeni patent çift ekranlı bir iPad

Apple aldığı yeni patent çift ekranlı bir iPad

Ana Kategori : Blog, Kategori : Patent Haberleri
Apple aldığı yeni patent çift ekranlı bir iPad ortaya çıkan patent görsellerine göre Apple, iPad'e ek olarak entegre ekranlı bir akıllı kılıfüretebilir. Patent Haberleri
Etkin Patent +90 212 212 35 17

Apple'ın çok sayıda patent aldığını ve bu patentlerin her birinin hızlı bir şekilde hayatımıza girmediğini biliyoruz. Fakat ortaya çıkan bu patent hem akla yatkın hem de kısa vadede üretilebilir gibi duruyor. 9to5Mac internet sitesinde ortaya çıkan patent görsellerine göre Apple, iPad'e ek olarak entegre ekranlı bir akıllı kılıfüretebilir.

Halihazırda akıllı kılıflarıyla benzer formatta resmedilen patentteki cihaz, ek olarak iç yüzünde bir ekran barındırıyor. Bu haliyle Apple Pencil ile iPad'in ekranınınaltında bir tablet gibi uzanan bu ekran üzerinde çizim yapabilmek mümkün olacak.


Öte yandan bu akıllı kılıfın farklı sürümlerinin olacağı da söyleniyor. Bazılarında akıllı kılıflar üzerinde ek batarya bulunacak ve bu sayede iPad'e ikinci ekran getirmesinin yanı sıra onu şarj da edebilecek.
Detaylar şimdilik bu kadar, resmi açıklama ise tahmin edilebileceği gibi henüz yok. Apple'dan bu hamleyi kısa vadede beklemiyoruz elbette, ancak bu hiç görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor.Kaynak: Hürriyet