Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Patent » Tasarım » İsim » Marka Sorgulama ve Tescil » Etkin Patent Etkin Patent, marka sorgulama, marka tescil, patent, faydalı model, tasarım tescil, logo, yeni firma, şirket, isim bulma ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Patent » Tasarım » İsim » Marka Sorgulama ve Tescil

Etkin Patent

Marka, Patent, Tasarım Tescil ve Danışmanlık

Call WhatsApp Mail
Sosyal Medya Hesablarımız

Marka

Marka Sorgulama ve Tescil

Online Marka Tescil

Kredi kartı ile ödeme yaparak anında online marka tescil başvuru, marka tescil yenileme, marka devir, marka tescil belgesi, Türk Patent marka bülten yayına ve YİDK itiraz, itiraza karşı görüş işlemleri, com tr marka takip ve izleme işlemlerini online yapabilir ve anında markanızı koruma altına alabilirsiniz.

Marka Sorgulama

Marka Sorgulama, Yurtdışı ve Türk Patent marka tescil sorgulama ve isim hakkı sorgulama kriterleri, TP marka patent sorgulama nedir, firma, şirket, marka ismi sorgulama ve araştırma nerede ve nasıl yapılır ve online marka tescil belgesi başvuru için vekil ve danışmanlarımızdan ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Patent Sorgulama

Patent sorgulama nasıl yapılır, Yurtdışı patent sorgulama ve araştırmaları, ulusal ve uluslararası veritabanı üzerinden anında online BURADAN yapabilir, uzmanlarımızdan patent ve Faydalı Model ön koruma yol ve yöntemlerini, nerede ve nasıl sorgulama yapılması gerektiği ve dikkat edilecek hususları bulabilirsiniz.

Marka Tescili

Marka tescil başvuru öncesi araştırma ve sorgulama, gerekli belgeler, evraklar, tescil nasıl ve nereden alınır, nereye başvuru yapılır, marka tescil belgesi almak için gerekenler, süreci ve süresi nedir, Uluslararası marka patent alma ücreti ve toplam maliyetleri marka tescili kılavuzunda bulabilirsiniz.

Marka Tescil Ücreti

2018 Yılı Marka Tescil Ücreti 353 TL+KDV, Marka Tescil Belgesi Fiyatı 660 TL+KDV, Marka Yenileme Ücreti 762 TL+KDV, Marka Devir Ücreti 716 TL+KDV, Marka Bülten Yayına İtiraz Fiyatları 410 TL+KDV, Türk Patent Karara İtiraz Ücretleri 647 TL+KDV, Hukuki Mütalaa niteliğinde Marka Sorgulama Fiyatlarını bulabilirsiniz.

İsim Tescil Sorgulama

İsim tescil sorgulama, Türk Patent, Marka, firma ve şirket isim hakkı sorgulama ve araştırmaları online buradan yapabilir, ücretsiz yardım alabilirsiniz. Ticaret Unvanı, Web Alan adı, telif hakkı dahil isimlerin nerede nasıl sorgulama yapılmalı, Türk Patent tescil kriterleri ve diğer ayrıntıları bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Etkin Patent Kimdir? Neden Etkin Patent Bayi ve Çözüm Ortakları İnsan Kaynakları Başvuru Formları Marka Şehir Projesi

Ekibimiz

Bülent AYDIN

Marka Danışmanı

Nadir ARISOY

Marka Patent Vekili

Gülüzar ARISOY

Avukat

Dilara AYDIN

Avukat

Hizmetlerimiz

Referanslar

Türkiye’nin dört bir yanında 13 Yılda biriktirdiğimiz mutlu müşterilerimizi, bilgi, deneyim ve geliştirdiğimiz yenilikçi çözümlerimiz hakkında görüşleri inceleyebilirsiniz.

Marka

Marka tescil sorgulama, araştırma, ücretler, kampanyalar, başvuru, itiraz, marka isimleri bulma dahil hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri Marka Tescil sayfamızda.

Patent

Patent sorgulama, araştırma, Patent nedir, Patent Tescil başvuru nerede nasıl yapılır, Patent Firmalarımızdaki danışmanlardan Ücretsiz yardım ve destek PATENT sayfamızda.

Tasarım

Endüstriyel Tasarım Tescil, tasarım tescil sorgulama, logo tasarım tescil nerede nasıl yapılır, başvuru belgeleri, fiyatları, kampanyaları TASARIM sayfamızda.

Etkin Kalite

Kalite nedir, ISO 9001 belgesi, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi, CE Belgesi, Hizmet Yeterlilik Belgesi, iso 22000 ve TSE Ürün belgelendirmeler ETKİN KALİTE’ de!

Hukuk

Marka Hukuki Danışmanlık hizmetleri, Marka Davalarında mütalaa hazırlama hizmet ayrıntıları için HUKUK Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım

Profesyonel kurumsal web tasarım, Yeni teknolojiyle hazırlanmış web yazılımları, oldukça uygun web tasarım fiyatlar ve kampanyaları bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Telif Hakları

Telif hakkı nedir, telif hakları kayıt ve tescil koşulları, eser sahibi ve mirasçılarına sağladığı hukuki haklar, istenen belgeler, başvuru ve tescil bilgileri bulabilirsiniz.