Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Haberler

Patent » Tasarım » İsim » Marka Sorgulama ve Tescil » Etkin Patent Etkin Patent; Marka Sorgulama, Online Patent, Faydalı Model, Tasarım araştırma, başvuru, tescil, firma, şirket İsimleri bulma hizmetleri vermektedir.
Patent » Tasarım » İsim » Marka Sorgulama ve Tescil

Etkin Patent

Marka, Patent, Tasarım Tescil ve Danışmanlık

Call WhatsApp Mail
Sosyal Medya Hesablarımız

Marka

Marka Sorgulama ve Tescil

Online Marka Tescil

Online Marka Tescil sayfamızda, Kredi Kartı ile ödeme yaparak marka, Patent, Tasarım Tescil, Com.Tr Başvuru ve Tescil işlemlerini anında yapabilirsiniz.

Marka Sorgulama

Marka Tescil Sorgulama nasıl yapılır, Marka, Patent, isim, tescil sorgulama, araştırma hukuki kriterlerini BURADAN inceleyebilir, ÜCRETSİZ Yardım alabilirsiniz.

Patent Sorgulama

Türk Patent Enstitüsü veritabanından marka, isim, patent sorgulama araştırma işlemlerini BUARADAN yapabilir, ücretsiz yardım ve destek alabilirsiniz.

Marka Tescili

Marka Tescil başvurusu, Marka tescil süreci, marka tescil belgesi nedir nasıl alınır, nasıl yapılır,marka tescilin red koşullarının neler olduğunu ayrıntılı BURADAN inceleyebilirsiniz.

Marka Tescil Ücreti

En Ucuz Marka Tescil Ücretlerini, marka tescil fiyatlarını, tescil sürecindeki toplam maliyetleri Etkin Patent’in İNDİRİM ve KAMPANYA Paketlerini BURADAN inceleyebilirsiniz.

İsim Tescil Sorgulama

Firma, Şirket, marka, domain, İsim tescili sorgulama, isim hakkı sorgulama, isim/isimleri patenti sorgulama ve araştırma işlemlerini marka uzmanlarımızdan ÜCRETSİZ isteyebilirsiniz.

Hakkımızda

Etkin Patent olarak faaliyet alanlarımızı, Ekibimizi, İştirak ve Markalarımızı, haber ve duyurularımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Ziyaret Et

Ekibimiz

Bülent AYDIN

Marka Danışmanı

Nadir ARISOY

Marka Patent Vekili

Gülüzar ARISOY

Avukat

Lokman BOZAN

Full Stack Developer

Hizmetlerimiz

Online tescil

Anında oldukça uygun fiyatlarla, kredi kartı ile ödeme yaparak, çok kısa süre içinde marka, patent ve tasarımlarınızı tescil ve koruma altına alabilirsiniz.

Marka

Marka tescil sorgulama, başvuru, ücretleri, tescil kriterlerini, istenen belgeleri ve diğer tüm marka iş ve işlemlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Patent

Patent sorgulama, patent alma, tescil, kriterleri, fiyatları, toplam maliyetleri, formlar, şart ve koşullar dahil patent ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Tasarım

Tasarım tescil sorgulama, başvuru ve belge ücreti, istenen belgeler, sağladığı haklar ve diğer tüm tasarıma ilişkin bilgileri buradan inceleyebilirsiniz.

Etkin Kalite

ISO 9001, ISO 27001, ISO 18001, ISO 14001 başta olmak üzere Kalite Yönetim Sistemleri ve verilen Danışmanlık ve belgelendirme işlemlerini inceleyebilirsiniz.

Hukuk

Faaliyet alanlarımızı Etkin Hukuki Danışmanlık ve Etkin Marka Tescil Danışmanlık hizmetlerimizi ve diğer ayrıntıları buradan inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım

Kurumsal web tasarım ve kodlama hizmetlerini, Kurumsal SEO danışmanlık hizmetlerini, logo tasarımlarını ve referanslarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Blog

Marka, Patent, Tasarım sorgulama, araştırma, kriterler, hukuki sorunlar, davalar, içtihatlar konularında makale, mavzuat ve haberlerimizi inceleyebilirsiniz.