Marka Tescil sayfamıza HOŞGELDİNİZ!

Aradığınız her şey burada…

Marka Tescil Araştırma, Sorgulama, Başvuru, Süreç, İtiraz, RED gerekçeleri dahil aradığınız her şey burada…

Marka-Tescil-Sorgulama
Marka Tescil Sorgulama

Marka Tescil Sorgulama nasıl yapılır? Tescil Öncesi Online Marka, Patent isim, İsmi tescili sorgulama ve araştırma işlemlerini hukuki kriterleriyle birlikte ÜCRETSİZ yapıyoruz.

marka-tescilih1
Marka Tescili

Marka Tescil başvurusu, marka tescil belgesi nedir nasıl alınır, nasıl yapılır,marka tescilin red koşulları neler olduğunu ayrıntılı aşağıda bulabilirsiniz.

yurdisi-uluslararasi-marka-tescil-1h1
Yurtdışı Marka Tescili

Uluslararası marka tescili için daha düşük maliyetlerle tek merkezden birden çok ülke için Yurtdışı marka tescil başvurusu yapılabilir.

online-marka-tescilh1
Online Marka Başvuru

  Online marka başvuru sorgulama işlemlerini, online marka başvuru ve alan adı işlemlerini buradan yapabilirsiniz.

Neden, Biz ? 10 Yıllık Deneyim, Bilgi, Birikim ve Binlerce MUTLU MÜŞTERİ

ANINDA BAŞVURU, ANINDA TESCİL, ANINDA COM.TR
TIKLAYINIZ !
 • marka-isimlerih1
  Marka İsimleri

  Marka isimleri ayırt edici özelliklere sahip olmalı, kolay hatırlanabilir,akılda kalıcı olmalı ve mutlaka farklı dillerde argo vb anlamları olmamalıdır.

  marka-ismi-bulma
  Marka İsmi Bulma

  Markalaşmanın ilk ve en önemli adımlarından birisi olan marka isim/ isimlerinin nasıl bulunacağı, nasıl oluşturulacağı temel kriterlerini özet halinde aşağıda bulabilirsiniz.

  sirket-isimleri-firma-isimleri-bulma
  Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Şirket isimleri, Firma isimlerinin nasıl bulunabileceği, şirket ismi yani şirket unvanını aynı zamanda marka olarak kullanmanın yararları veya sakıncaları neler olduğunu aşağıda ayrıntılı incelenmektedir.

  isim-tescil-sorgulama
  İsim Tescil Sorgulama

    Firma, Şirket, marka, domain, İsim tescili sorgulama, isim hakkı sorgulama, isim/isimleri patenti sorgulama ve araştırma  işlemlerini marka  uzmanlarımızdan ÜCRETSİZ  isteyebilirsiniz.

 • Satılık-Markalarh1
  Marka Sorgula

  TPE Marka sorgulamalarını online yapabilir, danışmanlarımızdan tescil süreci ve tescil sonrası risk raporunu ÜCRETSİZ alabilirsiniz.

  yurtdisi-marka-arastirma
  Yurtdışı Marka Araştırma

  Aşağıda yazılı Madrid Protokolü kapsamında, yurtdışı,uluslararası marka tescili ni düşündüğünüz marka lar,Ön araştırma sı için lütfen ülkeleri seçerek formu eksiksiz doldurunuz.

  marka-patent-sorgulama-nedir-nasıl-yapilir
  Marka Patent Sorgulama Nedir Nasıl Yapılmalı

  Marka Patent Sorgulama nedir nasıl yapılmalı, nelere dikkat edilmeli hususlarını ayrıntılı incelediğimiz aşağıdaki linkleri yazılı  yazılarımızı dikkatlice incelemenizi öneriyoruz.

  online-marka-sorgulama
  Online Marka Sorgulama ve Başvuru

  İçerik güncellenmektedir.

 • marka-yaratmah1
  Marka Yaratma

  Dünyaca tanınmış marka uzmanı Al & laura ries'in marka yaratma sürecine ilişkin yaklaşımlarını aşağıda bulabilirsiniz.

  markalasma-sureci-stratejileri-nedir-nasil-olur
  Markalaşma Süreci Stratejileri nedir Nasıl olur

  Markalaşma kriterleri Üst yönetim kadrosu Hedef kitlesine uygun  ürün veya hizmet üretmek kapasitesinde olan,vizyon sahibi  üst yönetici kadrosu  olmalıdır.

  isim-tescili
  İsim Tescili

  Marka Patent isimlerinin tescili, İsim hakkı nasıl alınır ve com tr alan adının tescili konularında ayrıntılı bilgi ve çözümleri aşağıda bulabilirsiniz.

  marka-degerleme-metodlari
  Marka Değerleme Metodları

  MARKA DEĞERLEME METODLARI   Marka değeri hesaplaması , üç ana başlık altında toplanan yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

 • ucretsiz-marka-arastirmah1
  Ücretsiz Marka Araştırma

  Marka tescil başvuru öncesi, önceden tescilli markalarla benzerlik, tescil süreci ve sonrası risklerin mütalaa şeklinde hazırlanan ücretsiz marka tescil araştırma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  marka-tescil-arastirma
  Marka Tescil Araştırma

  Marka Araştırma ,Sadece Marka tescil kriterleri değil, tescil sonrası hukuki kriterleri, Türk Patent Enstitüsü ( TPE ) Veritabanından, Ücretsiz Marka isim,patent,endüstriyel tasarım,faydalı model, araştırma , sorgulama ,yol haritası,  hukuki mütala ile birlikte raporlanmaktadır.

  en-ucuz-marka-tescil-basvuru-nasil-yapilir
  En Ucuz Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır

  En Ucuz Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılabileceğini görebleceğiniz hizmet ve kampanya paketlerini, resmi ücretleri ve hizmet ücretlerini mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

  Marka-Değeri
  Marka Değeri nedir nasıl hesaplanır

  MARKA DEĞERİ Marka değeri: Marka ile, o markanın İsmi , simgesi ile bağlantılı ve bir firmaya veya firmanın  müşterilerine ürün ve hizmet yoluyla sağlanan değeri artıran veya eksilten aktifler ve taahhütler bütünüdür.

Ekibimiz

Etkin Patent

ETKİN PATENT TİC.LTD.ŞTİ. İstanbul merkez ofisi ve 32 şube ve iştirakleriyle 10 yıldır binlerce müvekkillerine Sınai Mülkiyet Haklar alanında hizmet veren TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ ne kayıtlı vekillik sirketidir.   Şirketin faaliyet alanları;  Basta Markalar, Patentler, Faydalı Modeller, Endüstriyel Tasarımlar olmak üzere, Telif hakları, Coğrafi işaretler, Bitki Türleri ve Entegre Devrelerin Topografyaları da bulunmak ..Devamı


 • 32 Şube ve iştirakler
 • Deneyimli Ekip ve Çözüm ortakları
 • Ar-Ge ve İnovasyon
 • Etkin Danışmanlık
 • Strateji Geliştirme
 • Paket Proje
 • Kolay Erişim
 • Hızlı Geri Dönüş

Bizim Takım

Müşterilerimiz Ne Söylüyor..En Son Makale ve Haberler Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım, Kalite, Hukuk, Makale ve Haberleri

Giresun Kalite Tombul Fındığı Coğrafi İşaret olarak tescil edildi
26.05.2016 01:21:56

Giresun Kalite Tombul Fındığı Giresun bölgesinde, belki bir miktar da Beşikdüzü, Vakfıkebir, Perşembe bölgesinde yetişen fındığın adıdır. Ürün artık coğrafi işarete sahiptir


Devamını Oku
Kumandalı çamaşır kurutma askılığı
26.05.2016 01:27:56

Tavana monte edilerek kumandayla aşağı yukarı hareket ettirilen çamaşır kurutmalığı balkonlarından dışarıya asılan çamaşırların görüntü kirliliğine son verecek.


Devamını Oku
Tescil Sorgulama
Tescil Sorgulama
28.04.2016 01:11:59

Tescil sorgulama; TPE, Türk Patent Enstitüsü nezdinde İsim, Marka Tescil Sorgulama, Patent Sorgulama ve araştırma işlemlerini buradan yapabilirsiniz.


Devamını Oku
Hava Yastıklarından yüzen otomobil buluşu
26.05.2016 01:54:45

İzmir Atatürk Lisesi'nde okuyan iki öğrencinin projesinde aracın alt kısmından şişen hava yastıkları otomobili yüzer duruma getiriyor


Devamını Oku
KOSGEB danışmanı gibi davranın dolandırıcılar girişimcilerin fikirlerini çalıyor
26.01.2016 01:30:00

Kendilerini danışman şirket olarak tanıtan dolandırıcılar, KOSGEB’in hibe ve kredilerinden yararlanmak isteyen girişimcilere bu desteği garanti ederek hem fikrini hem de parasını alıp ortadan kayboluyor.


Devamını Oku